Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malik.regina5, Módosítva: 2017. január 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Shea vajal táplálja a hajat a gyökerektől a végekig. Erősíti és selymesen simává teszi a hajat. Segít, hogy a haj könnyen kezelhető és formázható legyen.

bolondaviki

2019. április 9.

Nagyon szeretem. Zsíros fejbőrrel száraz végű a hajam, váll alá ér. Úgy szoktam használni, hogy rákenem az egész hajamra, fenthagyom vagy fél órát, aztán megyek, és kiöblítem, majd megmosom samponnal. Szép fényes, és könnyen kifésülhető a hajam, ezzel a módszerrel meg nem marad a fejbőrömön sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Renus

2019. január 12.

Puha lett tőle a hajam, könnyen ki tudtam fésülni.
De ez az égetett cukor szag nagyon nem jött be, emiatt nem használtam el.
3 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Puha lett tőle a hajam, könnyen ki tudtam fésülni.
De ez az égetett cukor szag nagyon nem jött be, emiatt nem használtam el.
3 csillagot érdemel.

alphecca

2018. december 30.

Nagyon jó hatású, sokáig megőrzi az illatát. Én fél órát hagytam fent és szép ,fényes ,puha és jó illatú lett a hajam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 30.

Rena24

2018. március 8.

Nagyon jó! Az én száraz,göndör hajam teljesen rendberakta csak ajánlani tudom ! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

HardCandy092

2017. január 4.

Nem egy rossz termék, akciósan jutottam hozzá, úgy megérte az árát. Nekem tetszett az illata és a hajam tényleg puha lett tőle, viszont viszonylag sokat szoktam használni az ilyen jellegű pakolásokból, mert balzsamként használom őket, és úgy azért eléggé fogyott. Összességében nem vettem újra, mert az ára borsos, olcsóbb termékek is tudják ezt a puhaságot nyújtani. (-1 az ára miatt)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Pepe

2016. július 18.

Az illata tetszik a legjobban,hiszen napokig,sőt van hogy az egész héten is érződik a hajamban :) nekem azonban csak 4* mert nem lessz annyira puha tőle a hajam,amilyenre gondoltam,mivel száraz,ombrés vastag szállú hajam van :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 18.

Garykata

2014. január 30.

Még csak egyszer használtam és nagyon jó.Pakolásként fenn hagytam kb.fél órát a hajamon.Nagyon puha, lágy lett a hajam tőle és az illata is tetszik.Festett, szőke hajam van,így mondhatom, hogy a száraz hajra valóban jó hatással van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 30.

valakiii

2014. január 4.

Nemreg vettem,de eddig nagyon tetszik (habar csak ketszer hasznaltam). Pihepuha lesz tole a hajam..egy ideig:( a tartossaga miatt 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 4.