Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Frumus, Módosítva: 2017. január 26.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

Nejlon sörtéjű műanyag ecset arcmaszkok felvitelére.

Hossza: 17cm

Alessana

2018. december 29.

Imádom :) precízen lehet vele dolgozni, egyenletesen lehet eldolgozni vele az arcmaszkokat.
Csillagos ötös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Csillagos ötös.

Nykol28

2018. november 24.

Nem rossz csak engem zavar,hogy sok termék marad az ecsetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Nem rossz csak engem zavar,hogy sok termék marad az ecsetben.

Ehlena

2018. november 18.

Nagyon tetszik! Kényelmesen, egyenletesen lehet felvinni vele az arcmaszkot, finom puha, szép a kialakítása, és tisztítani is könnyű. Elégedett vagyok! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

dbsdn

2018. június 27.

Leárazva vásároltam meg az ecsetet. Viszonylag könnyű vele feltenni a folyékonyabb maszkokat, de az első felvitelnél kiesett az ecset "szőr" kb. 5%-a. Nem tudom, köv. használatnál ez folytatódik-e, ha igen, visszatérek lepontozni. Bízom benne, hogy nem hullik tovább.
Szerintem egyébként egy kicsit kemény, lehetne lágyabb, de az egész műanyag, így lehet, botorság többet várni tőle..

UPDATE: kb. egy éve használom, az első alkalom után minimális volt a sörték hullása. Megszoktam, könnyedén használom, végülis nem bánom hogy nem puhábbak a műanyag sörték. Könnyű tisztítani, ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 27.

Kinleyni

2018. április 29.

Ajándékba kaptam. Jobb vele a maszkok felvitele, de egy idő után elkezdtek a szálai használat közben hullani, és ez minden alkalommal ismétlődik. Csak pár szál, de elég zavaró.
Az ötlet jó, a kivitelezés remélem csak az én esetemben hagy kívánnivalót maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

szabina971

2018. március 17.

Az arcmaszkokhoz rendeltem meg.
Nagyon egyenletesen lehet felvinni vele a krémes arcmaszkokat.
Egy negatívuma van hogy nagyon kemény szálas az ecset és az érzékeny bőrömet egyszer kétszer megszúrja miközben viszem fel vele az arcmaszkot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Az arcmaszkokhoz rendeltem meg.
Nagyon egyenletesen lehet felvinni vele a krémes arcmaszkokat.

macspamacs

2018. március 2.

Nagyon praktikus termék, szépen egyenletesen, precízen lehet vele felvinni a maszkot, én csak ezt használom maszkok felvitelére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Mityesz

2017. augusztus 2.

Nagyon szépen,egyenletesen fel lehet vinne velle a maszkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Nagyon szépen,egyenletesen fel lehet vinne velle a maszkot.

Evu28

2017. június 7.

Nem rossz kemeny nagyon

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

Nem rossz kemeny nagyon

gjhsh01

2017. április 16.

Nagyon szeretem:3
Sokkal könnyebb felvinni a maszkot, egyenletesen eloszlik a bőrön. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

Nagyon szeretem:3