Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

A rizs táplálja és kisimítja a bőrt, a szaké pedig bársonyosan puha tapintást kölcsönöz.

Damayanti

2015. szeptember 1.

Nem volt rossz, de egyrészt a radírozás miatt napi szintű tusinak nem lehetett használni, csak max. heti egy-két alkalommal, másrészt alapvetően kellemesnek találtam pl. az arc maszkban az illatát, de ilyen töménységben, mint ebben a termékben, már kissé émelygősnek éreztem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

k.regi.90

2014. június 15.

A bőröm odavolt érte, eszméletlenül finom illata volt, a radírozós napok külön élménynek értek fel nálam. :) Sajnálom, hogy mint sok más kedvencemet, ezt sem gyártják már. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

livia1979

2013. október 11.

Az avon rizs-szakés verziójából majdnem mindent megvettem, mert nekem iszonyatosan tetszik az illata. Nagyon jól radíroz, és sokáig megmarad az illata. Kicsi vizet raktam bele, mert eléggé besűrűsödött a végére, de ugyan az a hatása maradt végig. A flakonja kis helyen elfér, utazáskor nagyon jó. Sokáig kitart, mert tömény, és nem kell sok belőle. Én nagyon szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 11.

h.ancsi89

2013. augusztus 30.

Ez az illat...:) Nem bírtam betelni vele,mikor használtam és a hatása is tuti! Sokszor csak úgy megszagolgattam a fürdőben, úgy tetszett. Volt egy kis lilás fénye is ennek a testradírnak a flakonban,de nem volt csillogós. Egyedül a csomagolásával nem voltam teljesen kibékülve, mivel sűrű állaga miatt a vége felé nehezen lehetett kinyomni. De ezért nem vonok le egy csillagot sem, mert mondhatni ez volt a kedvenc kis testradírom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

xxmaiax

2013. április 24.

Nagyon szerettem ezt a terméket, az illata kellemes és elég jól radíroz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Nagyon szerettem ezt a terméket, az illata kellemes és elég jól radíroz

noki

2013. április 13.

Nálam nagyon bejött,sajnos azt hiszem már nem gyártják.:(
2-3 flakont is elhasználtam belőle,ha lenne még vennék....Pont jó a szemcseméret,nagyon jól radíroz(ott),igazi élmény volt vele a zuhanyzás.Nekem pozitív,hogy habzik is mivel mindíg rohanok reggel nem kell 2 flakonnal bajlódni.Az illata mennyei,és sokáig érezhető a bőrön.
Mivel a japán szakés termékek már kifelé mennek az Avonnál,igyekszem a még meglévő társait beszerezni.Kivéve talán a szemkrémet,mert az semmit sem csinált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

Nálam nagyon bejött,sajnos azt hiszem már nem gyártják.:(

Babooca

2013. március 31.

Húgomnak ajándékoztam mert meguntam az illatát. a 2 az 1ben dolgok nálam sose működtek, jobb ha a radír külön flakonban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.