Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

A rizs táplálja és kisimítja a bőrt, a szaké pedig bársonyosan puha tapintást kölcsönöz.

Cu2tka-baba

2015. április 2.

Én utáltam:S A csillogós testápolóktól alapvetően távol maradok. De tetszett a kiszerelése. Viszont az illata nekem nem jött be. Nem is hidratált túlságosan. Végül elajándékoztam. Nekem pénzkidobás:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

jetroh

2013. december 16.

Tökéletesen hidratált,mintha folyékony selymet öntöttem volna magamra.Az illata is isteni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

Babooca

2013. április 27.

Eleinte szerettem, aztán meguntam az illatát, és rájöttem, hogy a csillámok sem túl jók az én bőrömnek. Néha újra előveszem, mert az illata tényleg jó, de csak ritkán. Semmi extrát nem nyújt egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

cicafun

2013. április 24.

Kellőképpen jól hidratált, kiváló volt az állaga, szép fényt adott a bőrnek, az illata is remek volt. Olyan kár, hogy már nem lehet kapni Az Avon valahogy mindig megszünteti a jó termékeit... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

xxmaiax

2013. április 24.

Nem hidratál eléggé és mintha 1 filmréteget képezne a bőrön, nekem sajnos nem jött be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

kalmaniki

2013. január 19.

Nyáron szoktam használni, mert szépen csillog tőle a bőröm, viszont nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

csericka

2012. november 19.

Szerettem ezt a krémet. Nem vagyok a csillámos cuccok rajongója, de ez nagyon bejött. Első randikra tökéletes volt, szép fényt adott a bőrömnek, és az illata nagyon kellemes volt, nem tolakodó, nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

geucsa

2012. október 16.

Nem szeretem, amikor telerakják csillámmal a krémeket. Mi a francot keres az benne? Aki csillámot akar, az tesz magára külön. Vagy akkor hívják fel a figyelmet, hogy csillám van benne. Senki sem olyan hülye, hogy ne vegye észre a bőre lett szép ragyogó, vagy pedig a rajta lévő csillám. A krém illata jó, az állaga is, jól beszívódik, viszont a pumpás kiszerelés ehhez a fajtához pont nem jó. Ez a krém túl sűrű, így a fele benne maradt felragadva a flakon felső felébe. Nagyon bosszantó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 16.

Anna28

2012. szeptember 11.

Három csillagot adok ennek a terméknek, mégpedig azért, mert eleinte nagyon tetszett az illata, de hamar ráuntam. Maga a pumpás kiszerelés nagyon tetszik és szép dekoratív a csomagolás. De mint testápoló, semmi extra. (Bár nekem nem száraz, hanem normál a bőröm.) Jó, jó, de nem rendelném újra.
(Átadtam a tesómnak.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

(Átadtam a tesómnak.)