Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jkoller, Módosítva: 2011. augusztus 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Mona29

2018. március 6.

Uhhh, de szerettem ezt a maszkot! Nagyon jó volt, ahogy lemosáskor felforrósodott. Nagyon jól tisztított. Többször újravettem. Viszont 1 csillagot levonok, mert sohasem tudtam elhasználni teljesen a flakont, mert kb. a felénél mindig bekeményedett, a flakont szétvágása után pedig már csak egyszer lehetett használni, utána teljesen tönkrement. Kár, hogy kivonták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Lory

2015. január 20.

Hú én ezt a fűtő hatású maszkot nagyon szerettem:))Kellemes érzés volt,amikor a víztől elkezdett melegedni az arcbőrön.Biztos nem csak az érzet volt ilyen,hanem a vérkeringést is beindította valóban,mert lemosás után nagyon kellemes,felüdült hatást nyújtott.2-3-szor újra vettem anno.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Gladys

2013. augusztus 11.

Szerettem, mikor használtam. Az illata is tetszett. Jó is volt az arcomnak, de valamiért nem vettem újra. Talán az ára miatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Babooca

2013. április 19.

Nagyon szerettem az illatát, a hatását és mindent. Az összes planet spa terméket begyűjtöttem régen, egyikben sem csalódtam szinte. A mostaniakról ez sajnos kevésbé mondható el :( És az ára is borzalmasan felment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

sarkanyoslany

2013. február 24.

Az illatát én is imádtam és a bőrömnek is jót tett. Hamar beszáradt, nekem is lyukasztgatni kell, ha ki akarok sajtolni még belőle valamennyit. Én kifejezetten szeretem azt az egészen forró érzetet, amit akkor kelt amikor a vízzel érintkezik. Régebben volt egy egyszer használatos (zacskós) amerikai maszkom, ami ugyanígy fűtött, de rögtön onnantól számítva amikor felkentem. Imádtam, azóta is olyat keresek. Mindenesetre nagyon nagyon jó illatú, kellemes maszk volt, nem értem miért vonták ki a forgalomból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

bogárkabogárka

2012. október 16.

Én csak az illata miatt szerettem és mert tényleg olyan meleg érzete lett tőle az arcomnak, mikor lemostam! Olyan különleges termék volt! Kár, hogy már nem gyártják. Közhely, de tényleg minden bevonnak, ami jó... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

lilly77

2011. augusztus 5.

Nekem nagyon bevált ez az arctisztító-maszk, szépen kitisztítja a pórusokat, bőrradírt sem kell használni mellé. Épp ma vettem elő az utolsó tégelyt belőle, szerencsére jól bespájzoltam anno, ugyanis már rég kivonták. Azóta is keresek valami hasonlót, nem tudom, mivel pótolom, ha elfogy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 5.

Baboo

2011. július 1.

Szerintem jó termék, bevizezed az arcod és a maszkot masszírozva viszed fel az arcodra, mint egy arctejet. És végül meleg vízzel leöblíted. Azért lehet kellemetlen, mert fűtő hatású, vérkeringés fokozó. Nekem nagyon szép puha lesz tőle az arcom, bevált. De tényleg be szokott száradni, mindig lyukasztgatni kell. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

jkoller

2011. március 19.

A termék illata még a leginkább csábító. Használata nehézkes, és komplikált. A felkenés után kellemetlen érzés az arcon. Hatása nem látható eredményt okoz, csak a bőrpír marad utána, más nem. Ha 1 hétig nem használjuk gyakorlatilag a tubusból ki sem lehet venni. Senkinek semmire nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 19.