Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gabria, Módosítva: 2019. október 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

• bőrsimító kézkrém
  • intenzíven hidratál
  • gyorsan beszívódik
  • finoman aranyló szemcsékkel és oud olajjal

kacibog83

2020. május 6.

Csomag részeként vásároltam, magamtól nem hinném, hogy megvettem volna. Nem vagyok nagy kézkrém használó, viszont nemrégen iszonyatosan kiszáradt a kezemen a bőr, főleg a kézujjaim között, így a legjobb alkalom volt, hogy kipróbáljam. Csak este, lefekvés előtt vagyok képes krémet elviselni a kezemen, de ezt még akkor sem. Célzottan, a legszárazabb részekre tettem belőle, szépen bemasszírozgattam, mégis úgy csillogott a kezem, mintha fél tubussal öntöttem volna rá. Nagyon nehezen szívódik fel. Az illata kellemes, a csomagolása tetszetős, ennél több pozitívumot sajnos nem tudok róla mondani. Wellness kézápoláshoz, akinek semmi problémája a kezével, egészen biztos jó választás lehet, viszont az extra száraz bőrrel nem tud mit kezdeni. Az olcsó, kb. 300 ft-os, nagyobb kiszerelésű munkavédelmi kézkrém simán lekörözi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 6.

kalmaniki

2019. november 24.

Nagyon jól hidratáló, gazdag kézkrém. Pici tubus, de nekem sokáig kitartott, mert kevés is elég belőle, úgy is megfelelően hidratálta a bőrömet. Praktikus a kiszerelése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Gabria

2019. október 3.

3 az 1-ben csomagban érkezett meg hozzám ez is. Volt benne egy parfüm, egy fátyolmaszk és ez a kis kézkrém. Nagyon jó illata van, szeretem szaglászni. Ezen kívül nem tudok mást mondani, sima kézkrém, szerintem semmi extra nincs benne. Párom egy picit panaszkodott róla, de neki sokkal durvábban ki van száradva a keze, mint nekem valaha volt, szóval lehet az ezért volt. Mindenesetre nálam ez a kis krém megváltotta a 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.