Avon

Ár:   5799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: monika1966, Módosítva: 2014. október 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Gigike

2020. január 14.

Sajnos a tartóssága semmit nem ér.. Finom kis édeskés illata van, de kb ennyi..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Sajnos a tartóssága semmit nem ér.. Finom kis édeskés illata van, de kb ennyi..

pmarcsi

2018. március 31.

U.d.:
Eltelt egy kis idő a vélemény írásom óta. Azóta sok új, valóban komoly parfümmel ismerkedtem meg. Már nem szívesen nyúlok érte. A felhalmozott darabokat el is osztogattam. Egy üvegcsét tartottam meg, amiben alig néhány csepp maradt, azt is kizárólag a kellemes emlékek miatt, amit felidéz bennem ha megillatolom.

Imádom! 😍
Egy kedves kolléganőm használja, és annyira szeretem rajta ezt az illatot, hogy rendeltem egyet magamnak is. Aztán még egyet, majd még kettőt 😄(mert természetesen már nem kapható, csak az akciós szórólapon fellelhető, néha -néha.)
Illata kicsit virágos, kicsit fűszeres, és elképesztően tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

U.d.:

Imádom! 😍
Illata kicsit virágos, kicsit fűszeres, és elképesztően tartós.

Krisztinaia

2017. április 17.

Először nem szerettem, 99 forintért jutottam hozzá.
Olyan sörszaga volt.
Pár nap múlva viszont megszűnt az a furcsa illat, és nagyon megszerettem.
Egyszer már újrarendeltem, mikor nagyon akciós volt (~1800 forint maximum).. teljes áron nem éri meg.
Nőies, és nem gyümölcsös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Először nem szerettem, 99 forintért jutottam hozzá.
Olyan sörszaga volt.
Pár nap múlva viszont megszűnt az a furcsa illat, és nagyon megszerettem.
Nőies, és nem gyümölcsös.

Kise

2016. november 22.

Kicsit agresszív illat, reggel két fújás, és még este is érezni lehet. Aki szereti a fás- ciprusos erős parfümöket, vegye meg bátran a téli hónapokra.
Update: feljavítva öt csillagra, miután kipróbáltam az anyaillatot, s ez sokkal jobb:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 22.

prunzsuzsi

2016. március 24.

Nekem ez valahogy nagyon nem !!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 24.

Nekem ez valahogy nagyon nem !!

Dormir

2016. február 11.

Finom, könnyed. Lágy, nekem rózsaszin illat. Nagyon kellemes rózsás fátyol, minimálisan édes, csakhogy ne legyen harsogóan virágos. Kimondottan csinos, egyetmista lányos számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 11.

galagonyanya

2015. december 24.

Ha van olcsó és közönséges parfüm, akkor ez az. Egy pézsmás-virágos költeményt képzeljetek el, valami csípős felhanggal, borzongok tőle és elmegy az életkedvem. Nagydarab, harsány, közönséges nőszemélyek illatának képzelem el, tudom, ez most talán bántó lehet sokaknak, de így gondolom. Kár pénzt adni érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 24.

princesskate87

2015. szeptember 21.

Szerintem kellemes decens illat, az egyik legtartósabb parfümöm, de pàrom öregesnek tartja, kért, hogy többet ne használjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

solyaorsi

2015. szeptember 16.

Nekem nagyon tetszik, igaz még csak illatmintám van róla de nagyon tetszik..erősen gondolkodom azon, hogy megrendeljem-e. Sok itt a negatív és a pozitív vélemény is róla. Passion Dancere hasonlítgatják páran, nos szerintem messze nem hasonlítanak :D..
4 csillag, mert még nem tudom pontosan csak illatmintából milyen..ha megrendeltem visszajövök majd változtatni a csillagok állásán :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 16.

galbanum1

2015. július 4.

Nekem nagyon tetszik, s ez számomra is meglepő :) Nina Ricci Ricci Ricci parfümjére emlékeztető, nagyasszonyos, lehengerlő ciprusos-gyümölcsös illat, ami meglepően hosszan tart és még az üveg is nagyon szép. Ja, és a férjem bolondul érte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 4.