Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Thumpa, Módosítva: 2014. január 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Oraculum

2014. április 25.

Gyerekkoromat idézi, nagyon szerethető parfüm volt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

Gyerekkoromat idézi, nagyon szerethető parfüm volt:)

Babooca

2014. február 8.

Nővéremnek is volt ilyenje. Még emlékszem az illatára, nem kifejezetten barack volt, inkább ódon kompót szerűség. Szép emlékeim vannak akkoriból, kicsi lányka voltam még. Sajnálom, hogy a nővéremet még mindig nem tudtam rávenni, hogy véleményezzen itt KM-en, annyira kíváncsi lennék, mik jutnak eszébe az ilyen illatokról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Gittab88

2014. január 19.

Atya ég! Életem első parfümje, kb. 5 évesen kaptam, volt hozzá több minden, már nem emlékszem, csak a parfümre, ennek az üvege is megvan még, egy cseppnyi illattal az alján! Régi szép, gondtalan idők mennyei illata, ez csak is maximális értékelést érdemel! Amúgy már hirtelen azt hittem, hogy újra kapható, de ahogy látom, nem :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.