Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. január 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Egyedülálló ajakrúzs, szájfény, és tükör egyben, amellyel ajkai érzékien teltek lehetnek!

• telt és ragyogó ajkakat varázsol,
  • krémes színek és egyenletes fényes ragyogás,
  • professzionális 3 az 1-ben ajakrúzs.

Kiszerelés: 3,2 g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kalmaniki

2014. június 2.

A Beige luxe fantázianevű, szépséges nude árnyalatot birtoklom. Csak ritkán használom, mert egyáltalán nem tartós, a szájfény részét kedvelem, önmagában is megállja a helyét ha úgy adódik, hogy nincs nálam szájfény, a kupakban lévő kis tükör is praktikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

Oraculum

2014. május 4.

Spiced Wine árnyalat van meg, a rúzst imádom, a szájfény részét utálom, nem jó semmire.
Külön jobbak, mint együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

Külön jobbak, mint együtt.

lovecosmetic

2013. december 17.

Nekem mind a hat árnyalat megvan,sajnos már nem lehet kapni,mert ha lenne akkor bizony vennék belőle.Maximálisan elégedett vagyok vele,minden feltételnek megfelel.Három féle módon használható(csak rúzs,csak ajakfény vagy rúzs és rá ajakfény)Minden helyzetben tökéletes.Jó lenne,ha gyártanának,még hasonló terméket én vevő lennék rá!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 17.

evinyiry

2013. június 10.

A "Pumped up pink" árnyalatot használom és szerintem az árához képest nagyon szép színű, krémes állagú rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 10.

didus

2013. április 14.

Ezt is nagyon megutáltam írtam a többihez is amit kipróbáltam, szerintem gagyi, de nem ez volt a legrosszabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

TijuMK

2012. szeptember 29.

Pink Crush árnyalat van meg, maga a szín sötét rózsaszín, nem ilyenre számítottam katalógus alapján, azt hittem sokkal világosabb lesz. Ez nem lenne még probléma de sajnos miután 2-3 órát viselem borzalmasan megül a ráncokban és a legszebb hogy hiába dörzsölöm nem jön le. Tehát tartósnak tartós csak sajnos nem olyan formában konzerválódik ahogy felkentem. Nem szárít és kellemes viselet. A szájfény része egy szóval borzalom, nagyon ragad... hozzá kell tenni nem szeretem a szájfényeket és a legkisebb ragadó érzet is kiveri a biztosítékot szóval ezt beírhatjuk az én finnyáskodásomnak. A tok tetszik, jó kis súlya van. Akciósan vettem így még jó, de teljes áron én nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

sugar bunnie

2012. szeptember 10.

Nekem is a Dazzling Peach árnyalata van meg, eddig egyszer használtam, de szépen kihangsúlyozta a számat, nem szárított.Megelőlegezem az 5*-ot :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Lynx

2012. augusztus 29.

Jópofa csomagolás, gyönyörű színek. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Jópofa csomagolás, gyönyörű színek. Imádom :)

eszter

2012. augusztus 24.

Szeretem, mert szép színekben van (nekem a blush rose van meg), nem szárít és kiemeli a számat! Én szoktam hozzá használni a szájfényt is, de csak nagyon kicsi kell belőle! Szerintem megéri kipróbálni, alapdarab és nem drága! Ja és jópofa a kis tükör, ami a tok tetejében van!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

andrej

2012. augusztus 17.

Nagyon szeretem ezt a rúzst, a Dazzling Peach árnyalat van meg, imádom! A szájfényt viszont nem igazán szoktam használni hozzá, mert attól inkább ragacsos lesz, mint fényes, de azért az sem olyan rossz. Sima, egyszerű, Color Trendes színtelen szájfényt teszek alá, ettől igazán fényes lesz, a rúzs pedig önmagában számomra tartós is, nem szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 17.