Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2016. február 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kiadás éve: 2000

Fejillat: mandarin narancs, kardamom

Szívillat: geránium, bazsarózsa, orchidea, jázmin

Alapillat: szantálfa, pacsuli, ámbra

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Anheszenamon

2018. november 2.

Életem első parfümje volt ez 16 évesen :) Emlékszem, nagyon tetszett az illata, odáig voltam érte. Persze a többi Avonos illattal együtt ez sem volt túl tartós, de 16 évesen mit számított ez? Ennek ellenére jár a 4 csillag, mert jó emlékek kötnek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

Piscinke

2017. június 29.

Mmmmm:) Most jutottam hozzá egy üveges példányhoz. Ugyanolyan "szerelem első látásra", mint huszonéves koromban volt, amikor a barátnőm, aki avonozott, megmutatta. Egy nagyon puha, púderes, meleg illat, de mégis vagány és karakteres. Hogy ez is miért lett megszüntetve, nem értem...(a másik ilyen "kár érte"-Avon parfüm a Pink Suede). Nem kérdés, hogy 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 29.

adrica

2016. október 24.

2016.01.26. Nekem sajnos nem volt, de most vágyom rá. A Hugomnak viszont volt és ismerem. Puderes, nagyon fűszeres, vadóc lányoknak való. A Hugi azt mondta, hogy ő agresszív lesz ettől az illattól. És tényleg, valóban van benne valami. Amikor leörököltem az üvegét, még volt benne egy pár mili, amit ki tudtam magamon is próbálni. Tényleg az ember ettől bátrabb, erősebb, úgy mond agresszívabb lesz. Nagyon szexy illat!!!! Az emberből kihozza az állati ösztönöket! Mind amellett nagyon nőies is, ha tudja visszafogottan használni az ember lánya. Leszáradáskor jön elő a púderessége, a lágyabb nőiessége. Külföldről még lehet kapni.

2016.10.24. Egy nagyon kedves krémmániástól vettem meg. Hogy én ezt mit kerestem, mit álmodoztam róla, és olyan elérhetetlennek tűnt. Először majd nem megijedtem, mert nyitánya nagyon fűszeres-fanyar, édesgyökérre-ánizsra emlékeztető, de a leszáradása gyönyörű, puha, fűszeres púder. Olyan elegáns, komoly illat. Talán fiatalabb (nem mintha most öreg nyanya lennék, hisz még a 4 x-t sem értem el) koromban nem értettem még meg. Szerintem nem volt türelem kivárni a leszáradását és abban gyönyörködni. Egyszerűen csak levadaztam. Pedig nem. A Chanel Chance jut róla az eszembe. A kesernyés-édes-fanyarsága miatt kap egy friss gellert. Olyan mint a téli jéghideg reggelek. Jaj, most nagyon élvezem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

Kodi

2016. február 13.

A '90-es évek közepén a maihoz nagyon hasonló trend volt jellemző a parfümök között, az akkori a cukorka-fűszeres hossznak volt jellemző lecsengése a Prowl. Kis kincsesdobozomban nemrégiben megtaláltam a mintáját, ki is próbáltam, de sem akkor, sem most nem a stílusom ez az illat. A mai parfümök közül, mondjuk az YR So Elixir Bois Sensuelre hasonlítana, de még abban is több fantázia van talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 13.

galagonyanya

2016. január 30.

Nem is hiszem el, hogy eddig nem volt fenn krémmánián, és nem véleményeztem!!! Boldogult lánykorom kedvenc illata volt, édes, szexi, fűszeres. Volt benne "valami". A párducminta nem jelent semmit, kimondottan igényes, tartós illat volt, kár, hogy már a múlté. Természetesen öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

Yubiri

2016. január 16.

Fűszeres-púderes illatnak éreztem, a kardamom és a geránium jól dominált benne.
Szexinek éreztem magam ettől a parfümtől. Tartós parfüm volt, ma már nem venném meg, a 4 csillag a régi kedvelésemet jelöli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

Fűszeres-púderes illatnak éreztem, a kardamom és a geránium jól dominált benne.