Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2014. május 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ózonos-virágos illatkategória: frézia, bazsarózsa, napraforgó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

nikolett

2017. június 15.

UP: Jajj, anno mennyire vártam, hogy végre valahára elfogyjon :D Le is veszek egy csillagocskát. Nem hiába adták 600 Ft-ért.

Az enyém nem teljesen így néz ki, nincsenek az üvegén virágok. Volt már ilyen parfümöm régen, szórófej nélküli változatban, nem szerettem (pont emiatt). Meg is romlott, így nem túl kellemes vele az élményem. Most megrendeltem, mert 600 Ft volt és mert nem emlékeztem már arra, hogy EZ a parfüm AZ a parfüm.
Na de szó mi szó, ez most bejön még mindezek ellenére is. Bár nem tartós. Kap egy négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Széncinke

2016. június 7.

Lágy, púderes, elegáns tisztaságillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

Lágy, púderes, elegáns tisztaságillat.

Kendralinx

2016. április 9.

nagyon szeretem bára kölnipermet nem olyan tartós sajnos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

nagyon szeretem bára kölnipermet nem olyan tartós sajnos

Damayanti

2015. szeptember 11.

A mostani, új csomagolásban van meg, de gondolom a tartalom nem változott... A Pur Blanca nálam egy tipikus olyna illat alapvetően, ami kellemes, lágy, nőies, mégis felismerhető, de csak tavasszal, illetve nyáron jönnke elő azok az időszakok, amikor kívánja az orrom, az őszi-téli hónapokra túl jellegtelennek érzem. Viszont így a nyári mostani kánikulában megkívántam belőle a testpermetet és nem bántam meg, nagyon jó, hogy megvettem, ráadásul ilyen apró pénzért :) Mikor először kifújom, hirtelen van vmi érdekes szaga, kicsit elsőre meg is ijedtem, de aztán megnyugodtam, mert pár perc múlva már csak a kellemes, igazi Pur Blanca illat marad, ami ebben a hőségben sem fojtogat, viszont nagyon kellemesen hűsít, amikor magamra fújom :) Valódi felüdülést jelent reggel, délben, még akár forróbb estéken is, a strandon, úszás után, vagy a tengerparton, a nyaraláson, bárhol, bármikor :) Cipruson a 42 fokban igazi hűsítő fuvallattal ért fel; egy könnyű, lenge nyári ruha, frissen szedett tiaré virág a hajba, jégkockákkal teli narancs juice a pálmafák alatt és a szóban forgó légiesen nőies, kellemes parfüm permet... tökéletes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Bunnylove92

2015. február 13.

Végre az enyém!! Tovább bővítettem imádott Pur Blanca kollekciómat, ő lesz a táskás verzióm. Szerintem nem valami tartós, de hát az a legkevesebb, a lényeg, hogy Pur Blanca ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

t.evacska21

2014. október 27.

Nagyon jó illata van! Olyan, mint kölniben, és ahhoz képest, hogy csak permet, meglepően tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

Bnemrita

2014. május 22.

Szerintem jó. Én alapvetően nem használom a Pur Blanca kölnit, ezt az illatpermetet is kaptam, de szeretem, engem felfrissít zuhanyozás után. Kellemes illata van végülis és elég hosszan tart az illat. Mondjuk én parfüm/kölni helyett nem használnám, de dezodorálásra (nem izzadásgátlóként) tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 22.