Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. március 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

GrabdeBelvedere

2019. október 31.

Micsoda egy testápoló volt!!
Talán nem túlzok, ha azt mondom, hogy egy időben valószínűleg az összes Avon Pur Blanca terméket tonna számra vettem.
Imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Micsoda egy testápoló volt!!
Imádtam.

Yummy

2018. december 1.

Nem ez van meg, de sajna nem tudtam máshova írni a pur blanca tubusos testápolóját. Te jó ég az egy csoda! Fantasztikus illat ami nagyon sokáig érezhető a parfümje nélkül is! Nem ragad. Jó persze a hidratálása nem jó, de nem is azért használja az ember az ilyen full parfümös testápolókat. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Mona29

2018. augusztus 8.

Uhhh, de nagyon szerettem!!! Magát az illatot is, de ez a testápoló valami csoda volt! Hamar beszívódott, nem ragadt, nagyon finom érzetű maradt utána a bőröm és az illata is sokáig diszkréten megmaradt.
Csak egy kicsit morci vagyok, mert az Avon mindig a legjobb cuccait vonja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Csak egy kicsit morci vagyok, mert az Avon mindig a legjobb cuccait vonja ki.

Fudka

2016. május 8.

Igaz már nem gyártják,de nagyon jó testápoló volt! Sokáig nem használtam,ki sem bontottam,aztán úgy egy éve kezdtem el használni,és nagyon megszerettem! Gyorsan beszívódott a bőrbe,az állaga jó,az illata is :) A bőröm puha volt tőle és az illata is sokáig megmaradt.Nem volt ragacsos érzet utána. Kár hogy már nem lehet kapni,biztos vennék még belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.