Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Eszti42, Módosítva: 2015. június 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tisztítja és frissíti a bőrt, eltávolítja a szennyeződéseket.

• könnyű állagú
  • üde illattal

atizka62

Korcsoport: >54
2017. augusztus 13.

Szuper termék, föleg nyaron. Kremrs tisztitas utan tökéletes, még erzekenyebb arcra is. Teeszetesen nem szemre valo!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

hullócsillag

2017. február 12.

Nagyon finom illata van, szépen tisztít.
Sminklemosás után az esetleg még fennmaradt sminket eltávolítja, frissítő érzést hagy maga után.
Nekem nagyon tetszik ahogy habzik, jó érzés vele mosakodni.
A kupakos megoldás viszont nagyon béna, még így, félig üresen is ömlik ki a termék a flakonból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Nagyon finom illata van, szépen tisztít.
Nekem nagyon tetszik ahogy habzik, jó érzés vele mosakodni.

gdori

Korcsoport: < 18
2017. január 2.

Nagyon habzik.Nekem irritálja a bőröm

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 2.

Nagyon habzik.Nekem irritálja a bőröm

zdoreebaba

2016. július 18.

Ujjujj! Brutálisan habzik lányok! Még az orromból és a számból is hab jött ki, pedig nem tettem belőle az arcomra sokat. Sajnos a szemembe is került belőle és nagyon csípett. Azóta egyszer bevállaltam újra a használatát, mert az első alkalommal le kellett mosnom és nem éreztem a hatását.
Másodszorra jó sok vízzel és egy For Your Beauty arckefével lemostam magamról. Jól tisztít, de nekem az illata nem annyira jön be. Olyan szokatlan együtt a menta, kamilla és a rózsa...
Nekem a többi Avonos arctisztítókhoz képest ez egy óriási csalódás! Csak a tisztító és frissítő hatása miatt kap kettő csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

audreyx

2016. június 5.

Hosszú ideig használtam, többször is újravettem, ám egy ideje már kipattogzott tőle oldalt a bőröm :/ Pedig előtte szerettem, jól tisztított. Az Yves Rocher arctisztítójára váltottam, az első használat után megszüntette az arcomon a kis dudorokat, és azóta sincs vele gondom. Az illata amúgy kellemes. Kár érte.

*még egy negatívum: télen erősen szárított, de nekem ilyenkor amúgy is nagyon száraz a bőröm, lehet, más termék is így viselkedett volna...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

kisevelyn

2016. április 29.

Ez az arcomnak csodaszer.Itt vagyok 19 éves,de még mindig a pattanásaimmal küzdöttem.Sose volt "tiszta" az arcom,mert 3-4 pattanásom mindig volt. :( Már rég feladtam,hogy nekem sose lesz szép bőröm. Hiába próbáltam bármit az arcomra,pattanásaim attól mindig voltak. Szégyeltem az arcom,hogy nekem miért ilyen???
Anyukámnak megrendeltem ezt az arctisztítót,maszkot és hidratáló krémet.Gondoltam,hogy kipróbálom,hátha.....És azóta pattanásmentes az életem.Csak a rosszabb napokon jön ki 1-1. :)
Már a második ilyenemet használom.Remélem,hogy nem fogják kivonni,mert akkor megörülök.Amit én elvárok egy arctisztítótól,hogy:tisztítson,ne jöjjön ki pattanásom és ne szárítson. Senkit nem szeretnék becsapni,mert szárít.Nem is kicsit. De elnézem neki,mert tényleg nincsen pattanásom tőle. A hidratáló krémjével együtt,meg tökéletesek,mert szépen kiegészítik egymást.Minden pattanásos társamnak ajánlom,próbálják ki.És köszönöm az Avonnak, hogy szép lett az arcom.Ennyire hálás még életembe nem voltam egy arctisztítónak.Zsíros bőrre ajánlom nagyon.
Bocsi,hogy kicsit hosszúra sikerült a véleményem,de csak ajánlani tudom mindenkinek.Gondolom páran eltudjátok képzelni,hogy milyen kicsi az embernek az önbizalma és rosszul érzi magát más emberek társaságába,mert biztos hogy azt nézik,milyen ronda az arca,pattanásos...Nekem végre van önbizalmam és én is lehetek "szép". Köszönöm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 29.

Midwinter

2016. április 14.

Szettben vásároltam, és bár a krém nekem nagyon tetszik, az arclemosó nem nyújtott semmi extrát a többihez képest. Az állaga zselés, nem habzik túlzottan, de a tisztító hatása szerintem jó, nem érzékeny rá a bőröm, hűsítő és kellemes az illata. Nyáron ez a legideálisabb választás a megfelelő bőrtípussal rendelkezőknek. Az én normál, vízhiányos bőrömet viszont szárítja, ami meglepő, hiszen éppen erre a bőrtípusra ajánlott.. Önmagában, krémezés nélkül biztos nem használnám, úgyhogy számomra hiábavaló a frissítő hatása. Elhasználom, de tovább folytatom a keresést az "igazi" után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

xavia

2016. április 10.

nagyon kellemes az állaga, illata, érzékeny bőrömre nagyon jó. frissít, kisimít! nagy kedvenc lett, nekem a gyümölcsösek nem jöttek be....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Frumus

2016. február 19.

Szettben vettem meg kifejezetten jó áron. Jelenleg tesztelés alatt. A szaga elég erős, s bár többnyire bejönnek az avonos illatok, most ennél ez zavart egy kicsit. Maga az arclemosó a célnak megfelel, de úgy érzem nem nagy szám, engem zavart, hogy nem habzik fel rendesen. A hűsítő hatást azért lehetett érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 19.

szivecske

2016. február 14.

Nekem az illata kifejezetten tetszik, csak az állagát nem szeretem meg azt, hogy tekerős kupakja van, emiatt eléggé bénázni kell a zuhany alatt vele.... hatása is rendben van, hűsít és frissít, emiatt reggel szerettem használni a leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.