Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Hidratáló kézkrém E-vitaminnal és a magnólia érzéki illatával

• segít helyreállítani a bőr nedvességtartalmát
  • egészséges és fényes külsőt kölcsönöz a körmöknek
  • hipoallergén és könnyen beszívódik

bellino

2018. február 12.

Finom illatú,nem a legtáplálóbb krém,de viszonylag gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Finom illatú,nem a legtáplálóbb krém,de viszonylag gyorsan beszívódik.

dandy93

2018. február 12.

Kellemes illatú, közepesen tápláló kézkrém, de a csillámos formula nekem nem vált be, sötét ruhán könnyen nyomot hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Dotty96

2017. december 29.

Nagyon jó kis kézkrém, nagyon finom az illata, gyorsan felszívódik, nem ragacsos tőle az ember keze :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

kataaaa01

2017. július 8.

Nagyon jó kis kézkrém, nem hidratálja a bőrt túlságosan, hamar beszívódik a csillámok miatt az egész karomra fel szoktam kenni testápolóként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Echan

2017. június 3.

Nagyon finom illata van és a hatásfoka is éppen megfelelő, gyorsan felszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

Nagyon finom illata van és a hatásfoka is éppen megfelelő, gyorsan felszívódik.

atizka62

Korcsoport: >54
2017. május 18.

Nagyon jo termék. Hamar beszivodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 18.

Nagyon jo termék. Hamar beszivodik.

Kremcica

2017. május 3.

Isteni finom illata van. Kicsit olyan mint a jázminos volt; hasonlóan csillámos, rózsaszín tubusos kellemes virágos illatú. Könnyed kézkrém, extra száraz kézre azért nem ajánlanám, mindennapos mosogatás utáninak jó. Viszont mint a jázminos verzió ez is csillámos. De miért?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Krisztinaia

2017. április 17.

Annyira nem intenzív, de érezhető hogy a körmöknek is segít.
Hétköznapi krémnek tökéletes, ha nincs durván kiszáradva a kezem, télre viszont nem elég.
Az illata nem rossz, de engem annyira nem fogott meg, mint ahogy mások írják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Annyira nem intenzív, de érezhető hogy a körmöknek is segít.
Az illata nem rossz, de engem annyira nem fogott meg, mint ahogy mások írják.

csillagpor1008

2017. április 8.

Nem régóta használom,de nagyon szeretem. Jól hidratál,gyosran beszívódik,nem ragacsos.Tetszik hogy halványrózsaszín maga a krém,és a kis csillámok is aranyosak benne❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 8.

HAnita91

2017. április 4.

Ajándékba kaptam. Az illata csodás. Viszont apró csillámok is vannak benne, aminek nem látom értelmét egy kézkrémnél, de semmi gondot nem okoz és csak nagyon szolidan csillog egy darabig. A krém egyébként nagyon kellemes állagú, gyorsan beszívódik, nem marad zsíros érzés utána. A hidratálása jó. Tavaszi krémnek pont megfelelő. (..de egy hideg téli napon nem sokat érne) Előtte Baleának használtam egy kézkrémét, és ez ahhoz képest jobban hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.