Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

Összecsukható ajakecset. Hossza: 10,9 cm.

Kandi

2013. április 17.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet! Égető szükségem volt már egy hordozható rúzsecsetre és örülök, hogy ilyen olcsón sikerült találnom egyet. A célnak tökéletesen megfelel, precízen lehet vele felvinni a szájkencéket :)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

gothy

2012. október 27.

Én is kb. 10 éve vettem az elsőt, azóta a harmadikat fogyasztom. Próbáltam már másfélét, de egyikkel sem tudok olyan precízen dolgozni, mint ezzel. Rúzsecsetben nálam ez az örök kedvenc, a létező legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

fancsa

2012. október 3.

Még anno mi is az ezüstöset vettük meg, imádtam azt az ecsetet, de mivel anyukámé, gondoltam épp itt az ideje, hogy nekem is legyen egy, így nekem már az új kiszerelésű van meg. Most próbáltam ki. Először azt hittem, hogy kevés festéket vesz fel, és eleinte kicsit csalódott voltam, de aztán az első ecsetvonásnál már elismerően bólogattam. Könnyen használható, precíz. Nekem kicsit fura még, hogy széles az ecset, szoknom kell, de nagyon bejött :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

csillag

2012. szeptember 18.

Kb én is tíz éve rendeltem, szerintem ha így folytatom még meg is lesz tíz évig- nemigen használok rúzst. ahogy ircsi is mondta a mosást is jól tűri...szép design!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

ircsi

2012. április 9.

Kb. tíz évvel ezelőtt vettem egyet. Akkoriban még ezüst színű volt. A mai napig használom, igaz nem mindennap de a sokadik mosást is jól bírja. Mintha új volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 9.

Rony

2012. január 20.

Kettő van belőle, szeretem, mert valóban praktikus, és mindenhol elfér. Nagyon megéri az árát főleg ha akciós. Én is ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 20.

agi.greendaygirl

2012. január 12.

tyű, nagyon jó ecset! 520 ft (!) ért vettem, és lenyűgözött, h ilyen olcsón, ilyen jó ecsetet kaptam. Nagyon hasznos, hogy egyetlen mozdulattal összecsukódik/ kinyílik, nem kell makulátlanul tisztára és szárazra törölni, hogy eltehessem a neszeszerembe. Maga az ecset is nagyon jó, könnyen és precízen lehet vele dolgozni. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.