Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ancsa91, Módosítva: 2013. november 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatösszetevők: ámbra, szantálfa, vanília

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

2014. augusztus 18.

Ajándékba kaptam, számomra nagyon kommersz illat, néha fújkáltam belőle, de inkább túladnék rajta, felteszem az eladó dolgaim közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Oraculum

2014. április 25.

Mennyei és tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

Mennyei és tartós!

jetroh

2013. december 21.

Nagyon jó praktikus a megoldása,az illta tömény,de nagyon kellemes!Egyáltalán nem fullasztó és viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

gyik

2013. december 21.

Anyukám kedvence, kár, hogy már nem kapható. Nagyon kellemes vaníliás, de mégsem émelyítő, akár nyárra is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 21.

melindae

2013. december 20.

Nekem tetszenek a vaníliás illatok, de ez szerintem nem ebbe a kategóriába tartozik. A vaníliának nyoma sincs, nagyon nem jött be. Kellemetlen az "illata".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 20.

ancsa91

2013. október 25.

Nagyon finom parfüm. :) ajándékba kaptam, és egyszerűen imádom. Mivel már nem rendelhető, ezért elég finoman bánok vele még egy fél üvegcsém van azt beosztom :) nagyon édes és tartós illat . jó ötlet volt műanyagból készíteni az üvegét így kicsi az esélye hogy széttörik a táskába :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.