Avon

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémparádé, Módosítva: 2015. június 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A 2015-ös nyári Scent Essence kollekció tagja

Bergamott, cédrus, teás akkordok alkotják ezt a vadóc illatot, amely társaival kombinálva különleges, személyre szabott illatvilágot eredményez.

Avon Scent Essence Wild Bergamot+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, üvegesen még átgondolom:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Fillingg

2021. január 28.

Imádom, keresem, ha van valakinek. Pár 1200-nél többért sose vettem, kicsit túl van itt árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 28.

bibike2000

2020. április 15.

2015-ben vettem, arra a nyárra. Tetszett az illata, rajtam amolyan citromostea illata volt. Hamar elfogy, emiatt picit soknak tartom az árát. Lehetne nagyobb kiszerelésű is. Hozza a scent essence minőségét, jó illatú, tartós, jól utaztatható. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Krisztinaia

2017. április 17.

99 forintért járt a rendelésemhez, így nem hagytam ott.
A termék több illata közül választhattam, itteni vélemények alapján erre esett a választásom.
Megbántam, bár lehet a többivel sem jártam volna jobban.
Kínomban már mindenhová használtam, még a mosdóba is.
Elajándékozni nem tudtam, ahhoz túl olcsó a kinézete, kidobni pedig sajnáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

99 forintért járt a rendelésemhez, így nem hagytam ott.
Megbántam, bár lehet a többivel sem jártam volna jobban.
Kínomban már mindenhová használtam, még a mosdóba is.
Elajándékozni nem tudtam, ahhoz túl olcsó a kinézete, kidobni pedig sajnáltam.

Kakukk

2017. március 1.

Kellemes teaillat, főleg nyáron használom én is, de ma, ezen az esős napon is előkaptam, már a tavaszra való hangolódásképp. Tényleg nem túl tartós, de praktikusan kicsi üvege miatt elfér a táskában, és nem annyira drága ahhoz, hogy néha ne féljek frissíteni kicsit egy fújással. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Edina97

2017. január 6.

Nyárra csillagos 5.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Nyárra csillagos 5.

szandiir

2016. december 13.

Tökéletes nyári illat. Imádtam, pont illet hozzám a kellemes citrus illatával. Közepesen tartósnak mondanám, de ár-érték arányban szerintem megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

telelle

2016. október 27.

Ud. Utólag nem értem, miért asszociáltam róla a Light Blue-ra, és azt sem értem, mi történhetett idő közben, mert egész tavasszal és nyáron, sőt, mostanság is, konkrétan hányingerem volt tőle és fájt a fejem, pedig annyira nem erős. Lehet, hogy ez a fanyar-édes vonal nekem nem jön be, most már kiérzem a teát is. Szerintem hasonlít az Elizabeth Arden zöld teás parfümjeire, azoktól pedig jön a róka koma. 5-ről 3 csillagra húzom, mert az elején tényleg ízlett.

Amint megszagoltam a katalógusban, rögtön rákattantam. Engem a Light Blue parfümre emlékeztet az illata, olyan kellemesen friss, de mégis nőies, szerintem eléggé eltalált. Amikor parfümöt használok, a legtöbbször magam elé fújok és átsétálok rajta, mert nem akarok rosszul lenni a saját illatfelhőmtől, ezt viszont szívesen fújom közvetlenül magamra, nem tolakodó.

Azt vettem észre, hogy ha bőrre fújom, hamar elpárolog, de ruhán akár napokig is érezhető, szóval napi egy fújás bőven elég, így ki fog tartani egy ideig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Szaszmancs

2016. augusztus 23.

Eddig még nem sikerült olyan Avon illatot szagolnom, ami egy kicsit is tetszett volna, de ez most totál lenyűgözött, nagyon az én illatvilágom. Természetesen illékony szerelem a mienk (bár ruhán egész tartós), de nem bánom, hiszen potom pénzért lehet kapni. A kupak hiánya nem különösebben zavar. Ingerem van feltankolni belőle, mert gyakran használom itthon is, de mostanában nem látom a katalógusban. Addig is, bepróbálkozom az illatcsalád többi tagjánál :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

karakumsivatag

2016. június 4.

Lehet, hogy ár-értékben több csillagot kéne adnom, de olcsó citrom illatú kölniben illatoltam már jobbat is. Engem nagyon zavar az avonos alapillat. Elég szintetikusnak találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 4.

enikoo97

2016. március 31.

Nagyon kellemes illata van.Üde és nyári,akár télen is nyári hangulatba kerülök ha ezt a parfümöt fújom magamra :)
Egy hibája van ,mint a legtöbb parfümnek hogy nem annyira tartós :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Egy hibája van ,mint a legtöbb parfümnek hogy nem annyira tartós :S