Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bellana, Módosítva: 2020. november 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: aranyló frangipáni, vanília, kasmírfa

Ár: 2000 , Eladó: mlnd
Állapot: Csak pár fújás volt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, de postázom is a vevő terhére
Avon Scent Mix Velvet Amber Kölni+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, üvegesen még átgondolom:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kacibog83

2021. október 2.

Valóban igazi őszi illat, finom puha ölelő érzést kelt. Néhány éve, amikor forgalomba került, elhasználtam belőle egy üveggel, akkor is nagyon szerettem és most újravásároltam. Tartósságát közepesre értékelném, amivel elégedett vagyok, ennyi pénzért nem sajnálom frissíteni magamon, ráadásul nem fog rámromlani a parfüm, hanem így az őszi szezonban sikeresen elfújkálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 2.

lois

2021. március 28.

Nagyon kellemes, édeskés, gyengéd őszi illat, bekuckózós, főleg hétköznapokra használtam nagyon szívesen, mivel nem annyira tartós és inkább olyan én-illat, mint valami elegáns. Szerintem teljesen egyező a Sunset in Toscana változattal. Mindkettőt szeretem és mindkettő hiányzik a mostani katalógusokból. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 28.