Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Vadvirág illatú.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

csajszibarack

2020. november 18.

Fantasztikus illata volt, a gyermekkoromra, anyukámra emlékeztet....hasonló parfüm, tusfürdő,bármi?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 18.

Ella

2016. február 23.

Nem emlékszem, hogy gimis voltam-e már vagy még csak felső tagozatos, de az unokatestvéremtől kaptam talán szülinapomra vagy nyáron a névnapomra, fene tudja. Először csak legyintettem, persze, tusfürdő és kész. De nagyon tetszett az állaga, az illata nyugtatott, esti zuhanyhoz nagyon jó választásnak bizonyult. Sajnáltam, amikor az első generációs Senses tusikat csak úgy hiphop megszüntették. Visszahozhatták volna új csomagolással, állandóra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

katocalol

2012. szeptember 6.

géltus ez ilyen. nekem csak az illat számít, az amúgy is zsíros bőrömnek jó tesz és fantasztikusan frissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 6.