Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, Módosítva: 2012. február 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 250 ml

nettike

2015. május 3.

Tipikus "kár , hogy nem gyártják már kategória"sok avon sesnses tusfürdővel vagyok így .. az illata volt ami megfogott egyetlen egy tusfürdőnek nem volt még ennyire jó illata mint ennek , gél állagú közepesen habző tusfürdő.!
A bőrömet nem szárította , az illata viszont kár,hogy nem volt tartósabb..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

A bőrömet nem szárította , az illata viszont kár,hogy nem volt tartósabb..

zdoreebaba

2012. november 9.

Jajj, ezt a Senses tusfürdőt még tavaly vette anyum a tanácsadójánál, és nagyon finom illata volt. Egy problémám volt vele, hogy az illata nem állt el sokáig és borzasztóan szárította a bőröm ( Sajnos, úgy mint a többi Senses termék!). De az illata kifogástalan! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

hedigaga

2012. augusztus 25.

Isteni illata van! Elegáns, érzéki, nagyon jó. Nekem azért vált be,mert eleve zsíros a bőröm, ezért nem szeretem a krémtusfürdőket, mert még jobban zsírosítják a bőröm. Ez a gél állagú tusfürdő viszont pont ideális, mert tényleg kicsit szárítja a bőrt, ez nekem pont jól jön.:)De száraz bőrre valóban nem a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

maximilla

2012. április 22.

Az illata jó,de olyan nehezen habzik,és szárítja a bőrt.Más Senses tusfürdők amiket eddig próbáltam,jobbak voltak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 22.

brogibaba

2012. február 25.

Nagyon tetszik az illata, viszont ez is, mint a többi avonos tusfürdő, kiszártja a bőrömet. De az illata miatt megéri ezt vállalni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

BabaCica92

2011. december 5.

naggyon fincsi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 5.

naggyon fincsi :)