Avon

Ár:   669 Ft és 1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Enne, Módosítva: 2020. május 13.

Ár:   669 Ft és 1099 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

A trópusi hibiszkusz és az érett maracuja ínycsiklandó kombinációja a mindennapos tusolási élményedet egzotikus csendes-óceáni utazássá varázsolja.

Dea0609

2021. június 17.

Nyári tusfürdőm :) Finom,kellemes illata van, kis nyárias,friss. Sűrű állaga,habzik ks rendesen. Igazi frissítő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 17.

haszi79

2020. augusztus 16.

Gél állagú, elég sűrű, jól habzó tusfürdő. Az illata nem émelyítően édes, a mindennapokban egy gyors felfrissülésért érdemes ezt használni. Szerintem egy jól sikerült termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Fanni97

2020. augusztus 3.

Én nagyon elégedett voltam a termékkel, feldobta a tusolást ez a kellemes nyári illat. Tény, hogy nem a legtartósabb az illata, de én mégis szerettem. Biztosan újraveszem a nagy kiszerelésben, ha elfogy a Sunkissed Moments.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Palma215

2020. június 2.

Én imádom. Sűrű, jól habzik, isteni az illata, bár nem tart sokáig. Szerintem egy élmény.
Tegyem hozzá, nekem a Kir Royale is az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

Tegyem hozzá, nekem a Kir Royale is az egyik kedvencem.

spavanilly

2020. május 17.

Sajnos nagyon hasonlít az illata a Kir royale tusfürdőhöz, aminek az illatától annó pár hasznalat után becsömörlöttem...úgyhogy kézmosásra fogom elhasznalni.
(És szettben rendeltem a testpermetével...)
Aki a szörpös gyümölcsillat- vonalat kedveli, annak viszont jó választás lehet.
Zselés állagú,rózsaszínes-pirosas színű, közepesen habzik. Semmi extra. Sajnos a hibiszkuszra csak némi kesernyésség utal
Nagy- nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

(És szettben rendeltem a testpermetével...)
Aki a szörpös gyümölcsillat- vonalat kedveli, annak viszont jó választás lehet.
Nagy- nagy csalódás.