Avon

Ár:   449 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2017. január 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szappanok

Az Avon Lagoon folyékony szappan segít hidratált érzést kölcsönözni a bőrnek. Vízi gyümölcsök és a körte frissítő illatával.

mlexa

2019. június 20.

Imádjuk ezt is, és a tusfürdőjét is! Nagyon jó illata van, ami hosszan érezhető a bőrön. Nem szárít, nem okoz semmilyen irritációt! Rengetegszer vettük már újra, és még fogjuk is! Sokáig elég, az ára teljesen baráti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Kremcica

2018. június 27.

Párszor már megvettem a tusfürdőjét így az illatát már ismertem, nyárra nagyon kellemes. Ez a kézmosója is finom illatú, picit szárít és drágállom teljes áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

pattelin

2018. június 27.

Nagyon jó illatú folyékony szappan! Kevés is elég belőle, így sokáig kitart! Nem szárít, jól habzik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 27.

kalmaniki

2017. július 30.

Kellemes, frissítő az illata. Jól tisztít, rendesen habzik, nem szárítja túlságosan a kezeimet. A mennyiségéhez képest kicsit drága szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Csibedli

2016. augusztus 18.

Szeretem az illatát, plusz a színe is nagyon jó. Illik a fürdőszobámba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Szeretem az illatát, plusz a színe is nagyon jó. Illik a fürdőszobámba.

Kendralinx

2016. április 9.

kellemes az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

kellemes az illata

Zoldtulipan

2016. március 4.

Ahogy eddig egy lagoon termékben sem, úgy ebben sem csalódtam. Bár nem vagyok oda a folyékony szappanokért, ez kiváló, szeretem. Utazáskor tüsfürdőnek is elmegy, fürödni is jó vele. Az illatát pedig egyenesen imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

MorinaRenia

2015. október 3.

A régi csomagolás nekem jobban tetszett, de a termék minősége még mindig kiváló. Sok folyékony szappan szárítja a kezem, vagy nagyon híg, szerencsére ezzel nincsenek ilyen gondjaim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

GNóri

2015. július 27.

Az avonos termékek közül a lagoon a kedvenc illatom, tusfürdőtől kezdve a spray-s testápolón át a testradírig mindent bevásároltam. Nyáron nem sok illatot tudok elviselni magamon, de ezt évek óta töretlenül imádom. Ez a folyékony szappan viszont nekem borzasztóan szárítja a kezem:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

agi.greendaygirl

2014. augusztus 1.

nagyon finom ez az illat, a csomagolását imádom. jó kis kézmosó, nem szárít és sokáig tart az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.