Avon

Ár:   629 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agiv, Módosítva: 2017. február 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Vanilia,pézsma  és ibolya relaxáló elegye

Hoslaura5

2017. június 11.

A szine nekem tetszik.Az allaga picit suru.Az illata nekem tetszett az elejen,de utana mar soknak erzem.Nekem nem szaritotta a borom.A neve talalo☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

lovecreams

2016. augusztus 4.

Szerintem nem rossz az illata, de utálom az állagát és a flakont..az állaga nagyon sűrű, és emiatt nagyon lassan folyik ki..másrészt a tetejét nagyon nehezen nyitom és csukom is le...bosszantó, és emiatt bizony nem érdemli meg, hogy újravegyem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Kendralinx

2016. április 9.

erős illata van de tartós és szárítja a bőrt a z anyaga

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

erős illata van de tartós és szárítja a bőrt a z anyaga

Danina9592

2015. március 26.

Először nagyon tetszett az illata, de miután zuhanyoztam olyan furcsa utószaga volt, hogy kiábrándultam belőle. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

djkaty

2015. január 30.

Túlságosan tolakodó, erős illata van, és a bőrt is szárítja, így nálam nem vált be, ugyanakkor a vásárlóim körében népszerű termék, így az erős illatok kedvelőinek kedvencévé válhat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

jakobs

2014. október 30.

Kézmoso utántöltönek jo lesz de még annak is gyenge.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 30.

Kézmoso utántöltönek jo lesz de még annak is gyenge.

Wildflow

2014. október 6.

Kellemes, édes, finom illat, mesés lila szín... nem tudok semmi rosszat mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

-.Nikii.-

2014. július 7.

Kínlódva, de elhasználtam. Nem szárít, illata elmegy:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Kínlódva, de elhasználtam. Nem szárít, illata elmegy:)

k.ingrid90

2014. június 7.

Az illata nekem először nagyon furcsa volt, kellett pár nap hogy megbarátkozzak vele. Mire jóba lettem az illatával, addigra teljesen kiszárította a bőrömet, nem győztem testápolózni magam minden este.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 7.

agiv

2014. január 29.

Ennek is ugyan az az illata mint a többi lilának, vagyis a blissfullnak és az all yoursnak! Nem kéne mindig újra csomagolni és más néven kiadni újból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.