Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2015. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Ella

2016. május 24.

Hú, ezt még nem véleményeztem? :O Egzotikus illata volt és együtt használtuk a férjemmel. Ha jól emlékszem, rendeltünk belőle később is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

boglarka88849

2012. június 21.

Én is az illatába szerettem bele, egyébként pedig semmi különös. Az összetevőlistát megnézve a dobozon kissé elborzadtam, ugyanis tele van mesterséges és irritáló meg káros anyagokkal...még aznap búcsút intettem egyszer és mindenkorra a Senses tusfürdőknek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

TijuMK

2012. május 6.

Furcsa hogy azt írjátok hogy szárítja a bőrt, nekem alapjáraton száraz és hámlós bőröm van, de nem érzem hogy ez rásegítene. Nem tudom én csak bevizezem magam megmosdok vele és leöblítem ennyi idő alatt semmi baj nem történik. Sose tapasztaltam hogy húzódna a bőröm meg ilyesmi. Finom illata van és jól tisztít, szerintem korrekt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

Catcake

2012. április 29.

jó illatú nagyon, de egyet értek az előttem szólókkal, szárítja a bőrt, sajnos csak mint minden avonos tusfürdő/kézlemosó:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

szöszike

2012. április 29.

Nagyon kiszárítja az ember bőrét, szimatolni jó használni nem!

Nagyon kiszárítja az ember bőrét, szimatolni jó használni nem!

bandita

2012. április 20.

A szimpatikus illat miatt vettem meg, nyáron használtam, szárította a bőrömet, NAGYON. Mindig használok testápolót tusolás után, de ennél a terméknél nem győztem magam kenegetni. Irritációt nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 20.