Avon

Ár:   669 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lorik.laura, Módosítva: 2017. január 16.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

2 az 1-ben sampon és tusfürdő vizes illattal és borsmentás akkordokkal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

NovErke

2019. május 7.

Tusfürdőként jó, samponként viszont nem ajánlanám. Kicsimnek korpás a haja mióta ezt használja, bánom hogy megrendeltem neki ☹️ Ő azt mondta ne bánjam, el fogja használni, csak újra ne rendeljem. Az Amazon Jungle viszont teljesen bevált neki. Ennek viszont az illatát szeretjük jobban szerintem valahogy a kettőt egybe kéne gyúrni 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Mona29

2017. december 1.

Egynek elment. Párom szerint jól tisztított, habja közepes. Hidratálni nem hidratál. Az illata nem marad meg sokáig a bőrön. Akcióban jó áron lehet kifogni, úgy elmegy kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

roddo

2016. szeptember 6.

Kellemes vizes illata van, azonban a tartóssága és a habzása nem az igazi, némileg folyékonyabb állagú mint a tusfürdők többsége. Az ára ellenben kedvező, főleg ha akciósan kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Frumus

2016. augusztus 5.

A csomagolás most már másmilyen, sötétebb színvilág és zöldes. Lábáztatós tusfürdőnek vettem, igaz csak otthon tűnt fel, hogy ez férfiaknak szánt termék. Illatra is férfias, de lábfürdetőként el fog nálam is fogyni. A kupak tényleg elég nehezen kezelhető, idegesítő, hogy nehezen nyílik. Nem én vagyok a célközönség, de szerintem rendben van a tusfürdő, illatra is kellemes és férfias, de tényleg nem tolakodó (Egyetértek az előző véleménnyel :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

spavanilly

2015. november 10.

Páromnak vettem, tetszett az illata mindkettőnknek, de neki nagyon nem jött be a nehezen kezelhető kupak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 10.

ladri

2015. július 11.

Rendeltem a férjemnek, nagyon férfias illata van, de nem tolakodó. Azt kérte, hogy újra rendeljek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.