Avon

Ár:   449 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2017. január 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szappanok

Az Avon Reflection folyékony szappan krémes formulájával segít táplált érzést kölcsönözni bőrödnek. Orchidea- és málnaillatával igazi relaxáló élményt nyújt.

Dea

2016. október 21.

Nagyon jó illata van, nem éreztem, hogy szárított volna, viszont picit sokallom az árát :/

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
spavanilly

2015. december 7.

Sajnos, nem úgy néz ki a valóságban, mint a képen. A flakonja teljesen átlátszó, csak a pumpája lila. ÍGY elég csúnyácska szegény, ha fogy. A beltartalom viszont hibátlan, jó illatú, valameddig a kézen is marad. Géles állagú, szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

Noncsikaaa

2015. január 15.

Nagyon tetszik az illata és az, hogy egy pumpálásra nem sok jön ki! Gél állagú, nagyon jól habzik, nem szárította ki a bőröm. Nem sokkal jobb más folyékony szappanoknál, és az ára is irreálisan magas, viszont nagyon bejött, már többször vettem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

agi.greendaygirl

2014. szeptember 27.

finom, levendulás nyugtató illat, jól tisztít, jól habzik, nem szárít, kevés is elég, szép a csomagolás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.