Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RyahOneY, Módosítva: 2021. október 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Gazdag, krémes állagú tusfürdő, természetes zabtej és búzavirág kivonattal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

RyahOneY

2021. október 6.

Az Avon új "Moon Milk" tusfürdő-kollekciójából még csak ezt próbáltam (de a többiből is táraztam már be, úgyhogy azok következnek, amint ezt elhasználjuk... :D), ezzel viszont én nagyon elégedett vagyok, egészen biztosan újravevős lesz. :) Nagyon kellemes az illata is, tetszik az állaga, selymes kékes színű krém, az egész család ezt használja most: uniszex illat, ami zuhanyzás után is megmarad még a bőrön egy ideig. :) Ajándékba is vásároltam már (hamarosan átadásra kerül :) ), biztos vagyok a sikerében a szeretteink körében is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 6.