Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. március 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Tubusos szájfény zselés textúrával.

Kiszerelés: 15 ml

Gittab88

2013. március 8.

Tényleg becsapós, nekem 3 szín van meg, megvan a legvilágosabb és a legsötétebb is, felkenve szinte ugyanolyanok, de átlátszó szájfénynek kiváló, viszonylag tartós, 2-3 órát kibír, frissíteni pofon egyszerű a tubusos formának köszönhetően, még tükör nélkül is, én csak az alsó ajkamra kenem, a felsőre nem is nagyon tudnám, mivel elég vékony. Szerintem inkább fényes, mint csillogó.
Hamar kivonták, 2-3 kampány erejéig volt csak megvásárolható, nem értem az okát, bár most piacra dobtak egy hasonlót, Bright Smile néven.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

feri.berni

2013. január 24.

Én a Brilliant Berry árnyalatot rendeltem meg, a katalógus képe alapján azt gondoltam szép halvány rózsaszínes árnyalata van, de igazából szinte teljesen átlátszó! Ettől függetlenül szeretem, szép fényes, és tényleg tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 24.

gabyca34

2012. október 2.

Hát nem is tudom...jó szájfény az tény, és iszonyatosan tetszenek benne a csillámok, de azért tényleg valami minimális színt tehettek volna bele. Amikor megláttam a csomagolást kívülről, arra gondoltam, h milyen jó lenne, ha a színe is ilyen lenne. Vmi ilyen árnyaatú rúzs teszek alá sztem, és a probléma megoldva :) összességében nekem tetszik!

Up: Már jó párszor használtam, és nagyon megvagyok vele elégedve. Átlátszó szájfénynek használom, mivel színe ugye nincs, a csillámok pedig nem zavaróak benne. Jó a fedése, és valóban sokáig a számon marad, nem mászik, és stb.. Maximálisan ajánlom mindenkinek, ezzel a szájfénnyel egyszerűen nem lehet mellélőni :) Bárhova bármikor jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

nikolett.b

2012. szeptember 23.

Elég tartós szájfény, egy kicsit ugyan ragad, de nem jobban mint a többi. Nekem cherry van, annak számomra épp megfelelő színe van, nem túl piros de azért látszik. Az íze és az illata szuper jó éss nagyon szépen csillog. Szerintem megéri az árát! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

kim88

2012. szeptember 13.

én is a shining cherryt választottam és milyen jól tettem. nincs tele csillámokkal! az állaga tetszik, tartóssága is talán egy picit jobb az átlagnál és brutálisan fényesen csillog,imádom. egyetlen negatívuma, hogy ha kicsit tovább van fent az ajkaimon úgy h nem érintem össze, ilyen viaszos vagy nem is tudom, furi állaga lesz. emiatt 4 csillagocska

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

wishes

2012. augusztus 17.

Az illata picit furi, de az íze nem rossz. Szép fényessé teszi az ajkaimat, és a zselés textúra miatt viszonylag tartósan fenn is marad - emiatt persze ragacsos is, hiába állítja róla a katalógus, hogy nem az. Az adagolással nekem is akadtak gondjaim, de nem a tubus az oka, hanem inkább az állaga.
Alapvetően nem rossz szájfény, ha le van árazva, megéri befektetni rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Alapvetően nem rossz szájfény, ha le van árazva, megéri befektetni rá.

andrej

2012. augusztus 17.

Jó kis szájfény, zselés állagának köszönhetően ragacsos, de belefér! Diszkrét színe van, szép fényt ad (Shining Cherry), finom illata van, kevés is elég belőle, tartósnak bizonyult!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

agi.greendaygirl

2012. augusztus 8.

nos. ma használtam először, reggel 7 körül kentem fel, és délben, ebédnél töröltem le a számról, ami azt hiszem elég jó tartósság egy szájfénytől. Igaz, a fényéből veszített, de még ekkor is szép volt. Nekem nagyon tetszik maga a hatás: minimális színt ad, és sima felületű nedves hatású fényt ( a shining cherry árnyalatot rendeltem) maga a szín is nagyon jó, mert természetes hatású, épp csak egy picit sötétebb az eredeti szájszínemnél.
Állag: sokat vacilláltam, hogy megrendeljem- e, mert külföldi és magyar bloggerek is sokan írták, hogy az állaga valami borzasztóan, elviselhetetlenül ragacsos. Hát, tény, hogy nem egy krémes szájfény, icipicit ragad, de számomra teljesen belefér! Szerintem egyébként hasonló az állaga, mint a plump pout szájfényeké. Annál jobban nem ragad. Viszont a jojoba olaj tartalom miatt valópan jól puhítja az ajkakat
Megenni, lenyalni tényleg nem jó érzés, de hát ilyet szerintem ne is várjunk, ez nem élelmiszer :D
Összességében azt kaptam amire számítottam, amit vártam: gyönyörű nedves fény, szájfény létére tartós, minimális, természetes szín, és amúgy is akartam már egy tubusos szájfényt :D
Nekem egyébként egyáltalán nem okoz gondot a szép felvitel, nem kell hozzá ecset, simán el lehet oszlatni.
Brutális mennyiség amúgy, 15 ml, nem tudom mikor fog elfogyni :D
819 Ft-ot nekem megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Brutális mennyiség amúgy, 15 ml, nem tudom mikor fog elfogyni :D
819 Ft-ot nekem megért.

TijuMK

2012. augusztus 2.

Nem vagyok nagyon szájfényes, de ez a termék különösképp nem jött be. Egyrészt ez a tubusból nyomkorászás nekem egyáltalán nem fekszik, mindenképp kell hozzá egy rúzsecset különben én nem tudom egyenletesen felvinni a színt. Maga a szín se olyan intenzív ha már itt tartunk, inkább csak csillámos, de ez még nem lenne baj. Viszont ha felvittem és összeérintem az ajkaim nagyon ragad. De legalább tartós, pont a ragadás miatt. Nem szoktam kóstolgatni a szájfényeket úgyhogy az ízéről nem tudok nyilatkozni, az illata se valami intenzív. Ajándékba kaptam de nem fogom elhasználni, meg semmiképp nem venném. A tartósság miatt 2es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate