Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: henifekete, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Shine Brust ajakrúzs úgy ragyog, mint egy szájfény, úgy fed, mint egy rúzs, és úgy illatozik, mint a nyári gyümölcsök. Hidratáló formula szupergyümölcs-kivonatokkal: simító papaya, kondicionáló kókuszolaj, hidratáló gránátalma.

15 gyümölcsös árnyalat színes metálfényű csomagolásban

eeeee

2019. január 14.

Közepes fedésű, valóban szájfény jellegű, kellemes érzetű rúzs. Egyáltalán nem szárít, sőt mintha még hidratálna is. Több színt is vásároltan egy akció keretén belül, de az élénk színeit szeretem a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

HDorina

2018. november 15.

A csomagolása nagyon szép. Ápoló hatást nem vettem észre. Az illata sem meghatározó. Fedése a rúzs és a szájfény között van. Fényes hatású.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

SzL

2018. február 6.

Plum Shoch árnyalat van meg, ami egy csillámos lila szín. Nagyon tetszik, számomra a szájfény és a rúzs között helyezkedik el. Nagyon tartós, de ha kell szépen újra lehet kenni. A fedése közepes, de mégis szépen megszínezi az ajkakat. Illata nincs és nekem nem is szárítja ki a számat. Összességében megvagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

Csucsi08

2018. január 16.

Az Iced Mocha árnyalat van meg. Először mikor felkentem azt éreztem még ez is túl sötét nekem. De olyan szép egyenletes a színe, krémes, jól is fed, hogy végül is megszerettem :) Esetleg még egy ennél világosabb árnyalatban is kipróbálnám. Ja és a kedvencem, hogy nem csillámos, hanem szájfény hatású, mégis tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

manobeka

2018. január 15.

Nagyon megszerettem, szinte mindig ezt használom. Nem erős a fedése, jól hidratál, kréme, vigyázni kell, mert picit lágy állagú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 15.

Bradshaw

2017. október 17.

ááááááááááááááááá :( :( nem! nem! 2 árnyalatot is vettem. az egyik az egy kellemes kis rózsaszín. illata nincs semmi. színe alig. na bumm. a másik....... egy lila rémálom! Tehát amikor a lila szőlő megfogja az ajkaidat, és kiemeli a repedéseket. egy csillogó halvány lila valami. elképzelésem sincs hogy ez milyen sminkhez lenne jó, vagy milyen alkalomra. csalódás. szerencsére nem tettek sokat a tégelybe. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Enkelenke

2017. szeptember 28.

Imádom a színét (Fresh Fuchsia) és az állagát, egy régóta keresett Manhattan rúzsra emlékeztet. Azt is szeretem, h olyan kellemesen fényes, de nem ragadós. Viszont pár használat után, miközben rúzsoztam, ez a vékony kis puha henger eltört! 😫 Emiatt nagyon szomorú vagyok, mert azóta is szenvedek a felvitellel, bár mindig megpróbálom visszaeszkábálni a csonkot. Emiatt 4 p. 🙁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Fabi95

2017. június 17.

Tavaly nyáron dobta piacra az Avon, akkor meg is rendeltem tőlük a Tangerine Gleam árnyalatú rúzst. Már egy rétegben is jól fed, tartós, és nagyon szép a színe! És tényleg úgy csillog, mint egy szájfény. Akciósan megéri megvenni, teljes áron kicsit drágának érzem. Akik szeretit a csillogást, de nem szájfénybarátok, számukra ideális választás ez a rúzs, amit (ha jól számoltam) 15 színben lehet kapni! 😉💄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

zdoreebaba

2017. április 22.

Velem még ilyen nem történt! Az első olyan színezet rúzsom, ami nem szárít és szépen ápolja, kondicionálja az ajkam bőrét. Nagyon krémes rúzs. Sajnos harmadik használatra letört a teteje és eléggé körülményes használnom, pedig annyira tetszik! Erősen pigmentált, fényes, krémes ajakrúzs. Nekem pont a képen szereplő erős pink árnyalat van meg, ami a Fresh Fuchsia névre hallgat. A csomagolása lenyűgöző, akárhol előveszem mindig megjegyzik mennyire szép. Nemcsak a csomagolását dicsérik, hanem amikor az ajkamra fel van víve azt is! Barna szem, barna haj és ez a rúzs = 100%-os megjelenés! Tavaszi-nyári rúzsnak mondanám, télen erősebbeket használok még ennél is! Megszerettem, de sajnálom hogy letört a teteje! Emiatt 1 pont mínusz. Az íze is kellemes, enyhén gyümölcsös. A fiatal korosztálynak kötelező darab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

scbellie

2017. március 14.

Egyik kedvenc avonos rúzsom, 4 árnyalat van meg, abból az egyiket kevésbé használom ( egy sötét lilás szín) , de a többit napi szinten és én teljesen megvagyok velük elégedve, nem szárít viszonylag rajtam tartós is. Az egyetlen problémám vele hogy a csomagolása mivel fényes elég rendesen karcolódik, főleg ha táskában van. De ezen kivül teljes mértékben elégedett vagyok velük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.