Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. május 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Csillogó szájfény, hidratáló formula szupergyümölcs-kivonatokkal: simító papaya, energizáló acai bogyó, hidratáló gránátalma és kondicionáló kókuszolaj.

• gyümölcsös színek, fantasztikus ragyogás
  • hidratáló hatás
  • puha szivacsos applikátorral

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

dynah13

2018. július 22.

Szajfenymanias korszakom egyik szerzemenye volt ez is, akkoriban nagyon szerettem, szivesen kentem a szamra. Szep csillogos szine van, es nem szaritotta a szamat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

kovagabi

Korcsoport: >54
2017. november 18.

A Berry splash árnyalat van meg. Én ilyeneket nem is írok , hogy hidratál, meg ápolja a számat, mert szerintem ez alap. Nagyon vidám, nyári színe van, szájfény kategóriában tartós, kellemes viselet, nekem ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 18.

spavanilly

2017. augusztus 3.

Dragonfruit pink: véletlenül sem olyan felkenve, mint a katalógus kép árnyalata.
Felvitelkor ( és a tartójában) nagyon szép rózsaszín, de a számon már egy majdnem átlátszó (minimális pinket) produkál...olyan " szájhoz igazodó" szájfény😁
Gyorsan kopik de nagyon szép fénye van, rendkívül sokáig elég, így bátran többször újra kenhető! Előnye, hogy kicsit sem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Viki9727

2017. június 12.

A Berry splash árnyalat van meg, akciósan vettem. Nagyon jó az aplikátora, könnyen használható. Szép pigmentált a színe és nagyon jól hidratál. Tartósnak egyáltalán nem tartós sajnos, hamar lekopik így gyakran kell újra felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

didus

2017. június 12.

Rövid időn belül elveszti a színét, és semennyire sem tartós. Én kifejezetten bánom, hogy nem ragadós, akkor legalább bírna 10 percnél többet. A szín szép, a csillogás szép. Illatot nem hiányoltam. Nekem ennél csak tartósabb (ragadósabb) szájfényeim vannak, amik órákat!!! is kibírnak. Úgy emlékeztem régről, hogy ez is olyan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Nymeria94

2017. június 7.

Szerettem volna nyárra egy szép elénk rózsaszínű szájfényt, úgyhogy amikor megláttam a katalógusban egyből le is csaptam a Berry Splash nevű árnyalatra. Nagyon hasonlít az Essence Cinderella limitált kolleciójának this is love fantázia nevű szájfényére, aminek külön örülök, mert eddig igyekeztem spórolni annak a használatával, tudván, hogy már nem lehet belőle szerezni. Szóval nagyon örülök,hogy most már bátran garázdálkodhatok mindkét termékkel. :D Nem az az igazán durván, harsányan pigmentált szájfény, de én kimondottan pozitív dolognak tartom, hogy nem rikító, hanem kellemesen élénk rózsaszín színt kölcsönöz az ajkaimnak. Kellemes érzés a viselete, olyan mintha lenne egy enyhe kis olajos beütése, sőt mintha hidratálná is némileg az ajkaimat. Ráadásul nem utolsó szempont, hogy szerencsére egyáltalán nem ragad, ami igazi felüdülés a legutóbb zsákmányolt Trend it up-os szájfényem után. A tartósságát átlagosnak mondanám, nem tud sem többet, sem kevesebbet, annál, amit a legtöbb szájfény nyújt ezen a téren.Az aplikátorával is szépen lehet dolgozni, kimondottan jó érzés felvinni vele a szájfényt, mert nagyon puha tapintású a végén lévő szivacs Örülök, hogy nem estek abba csapdába, hogy mindenféle extra görbületekkel meg francokkal gondolták túl az aplikátor designját, csak azért, hogy elmondhassák magukról, hogy valami egyedit gyártottak, miközben a termék használata szempontjából abszolút nem lenne praktikus az a tulajdonság. Amit viszont egy picit hiányolok az az, hogy bár nem ígérték sehol, mégis az volt a gyanúm, hogyha ennyire a gyümölcsökre építik ennek a szájfénynek a reklámját, akkor elvárhatok némi gyümölcsös aromát. Így amikor először felvittem, majd beleszimatoltam csalódottan vettem tudomásul, hogy semmilyen illata sincsen ennek a terméknek.
Összességében azt mondom, hogy egy kellemes kis szájfény, örömmel fogom használni az elkövetkezendőkben, de nem nevezném csodaszernek. Ha legközelebb a kezemügyébe kerül a katalógus, lehet, hogy elgondolkozom majd más árnyalatok beszerzésén is, de elementáris késztetést nem feltétlenül érzek az újravásárlásra vonatkozóan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.