Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. február 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Frissítő citrusos csobbanás, mely elvegyül a jellegzetes friss aromák és a meleg fás illatok bűvöletében. Páfrányos-fás illat grépfrúttal, levendulával és cédrusfával.

Ár: 2600 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel bárhol Budapesten

Csirip74

2020. május 31.

Négyévszakos, nagyon finom parfüm. Nem tolakodó, friss és enyhén fűszeres egyszerre. Szinte minden katalógusban van mostanában, úgyhogy a férjemnek az utánpótlás biztosítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 31.

abksb

2020. január 20.

Vakon lőttem az illatjegyek alapján a katalógusból karácsonyra a férjemnek. Mit mondjak, sose nyúljak jobban mellé!!! :D Nagyon finom illata van, jó is áll neki. Szuperül eltalálták az arányokat, pont annyira édes, amennyire kell és pont annyira citrusos is. Tartóssága is jó, ár-érték arányban tökéletes! :) (Még kacérkodom a gondolattal, hogy kipróbálom magamon is, annyira tetszik :)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Sziszilady

2019. augusztus 28.

Nagyon jól áll páromnak ez az illat. Szinte a legolcsóbb avon illat, de annál finomabb. 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

mlexa

2019. június 20.

Volt kb egy év, amikor csak ezt a parfümöt használta a Párom. Utána egy időre felfüggesztette, de most megint rákapott! :D Ár- érték arányban szuper! Az illata nagyon finom, kellemes. És viszonylag tartósnak is mondanám. Szóval abszolút mindig újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

GNóri

2017. október 28.

Miért van az, hogy az Avonos férfi parfümök szinte mind tetszenek, a női illatok viszont szörnyen gyengék? Ez a parfüm is meglepően finom, a kesernyés grapefruit, a levendula és a fás jegyek egy lágy, friss, természetes, de abszolút férfias illatot alkotnak. Hétköznapokra fújkálni egy kifejezetten jó darab, az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

bivienn

2015. november 8.

Öcsém rendelte meg általam és imádja az illatát. Ha lenne párom, biztos, megvenném neki, annyira tetszik. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Csucsi08

2015. szeptember 9.

Én is a páromnak vettem meg. Azóta ezt használja, bár nem sűrűn visel magán parfümöt, inkább alkalmakkor. Imádom az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Soly77

2013. december 21.

Nagyon finom, imádom a páromon! Kicsit lehetne tartósabb és intenzívebb... bár ennyiért mit várok! Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 21.

Linda0222

2013. december 4.

Egyszerűen imádom a páromon, kell ennél több? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

Egyszerűen imádom a páromon, kell ennél több? :)

ilendi92

2013. július 24.

Rendeltem a barátomnak ilyet, nekem nagyon tetszett az illat magában és rajta is, de a suliban azt mondták neki, hogy gaz illatú... :D De mivel nekem és neki tetszett megkapja a 4 csillagot. Egy csillag elúszik, a többiek véleménye miatt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.