Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rebeka2094, Módosítva: 2016. március 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Illatos testápolás az érzékien puha bőrért. Az andiroba olajjal gazdagított hidratáló és bőrsimító termékek isteni illatukkal elkápráztatják az érzékeidet. A füge és vanília mennyeien finom illatával.

• simává és ellenállhatatlanul puhává varázsolja a bőröd
  • tartós hidratálást nyújt
  • a vanília és a füge érzéki illatával

Virvatuli

2017. május 20.

Meglepett az állaga, sokkal könnyebbre számítottam, ez téli testápolónak is megtenné. Ugyanakkor felszívódik, nem ragacsos vagy kellemetlenül zsíros a mostani melegben sem. Az illata kellemes, édeskés, de diszkrét és nem érződik túl sokáig, amit nem bánok, mert úgyis parfümözök. Nem valószínű, hogy újraveszem, de egyelőre elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 20.

hdora87

2016. július 8.

Az illatával kicsit másra számítottam,de így is jó volt az illata. Nekem olyan volt, mint a többi átlagos testápoló.
Nem hiszem, hogy újra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Nem hiszem, hogy újra vásárolom.

Rebeka2094

2016. április 1.

Ma probaltam ki eloszor es meg kell hogy mondjam szamomra eleg nagy csalódás termékkeszlet hiányában csomo hetet kellett várnom mire megérkezik tűkön ülve vártam.. A hidratalasal nincs gond viszont az illata... En vártam volna egy kis fuget is benne de csak tomeny vaníliát erzek:(kesobbiekben hatha megváltozik rola a velemenyem mindenesetre ilyen kis hidratalocuccnak jo lesz. Nem hiaba szeretem jobban az illatosított parfümös testapolokat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 1.

manobeka

2016. április 1.

Utálom az Avonos cuccokat, ez az egy testápolója vált be. Nem mű az illata, nagyszerűen hidratál, enyhén édeskés az illata, de nem az a tömény vanília. Én megszerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 1.