Avon

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Kiszerelés:   10 db
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

A tajtékvirág magjaiból nyert olaj hidratál és nyugtatja a bőrt szőrtelenítés közben.

Tartalma: 10 x 2 db szőreltávolító gyantacsík, 2 db tisztító kendő.

szilvi07

2015. augusztus 17.

Az arca valót már használtam, kipróbáltam bikinivonalra, intim területre is, és jó volt. Mivel ugyan annyi az ára az arca és a testre való gyantának, így most megvettem ezt, mivel jóval több van benne. A másikat is méretre vágtam, szóval ezzel nincs gondom. Nekem túl vékonynak tűnik a lap, amin rajta van a gyanta. De ettől függetlenül jó, egy csíkot többször is feltudok használni. Viszont vicc, hogy ez ugye testre való, és kiszúrják az ember szemét 2 db pici törlőkendővel (ugyan akkorával, amekkorát az archoz valóhoz adnak). :D
Szerk.: második használatkor már nem voltam vele ennyire megelégedve. A lehúzópapír leszakadt, a kezemben maradt, a gyantás papír meg ott volt a bőrömön... na azt így hogyan húzzam le úgy, hogy ki is szedje a szőrt? Voltak olyan csíkok, amiket csak egyszer lehetett felhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

farkas.fruzsina86

2013. november 20.

Engem nem irritált, rendesen ragad, teszi, amit tennie kell. És jó az ára a versenytársaihoz képest. Meggyőzött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 20.

shara88

2013. április 6.

Nagyon gyenge szőrszálaim vannak és azokat sem képes leszedni. Lehet h én csinálok valamit rosszul? Éveken keresztül epilláltam a lábaim, aminek köszönhetően eléggé elgyengültek a szőrszálak, de különben sem volt soha erős szőrzetem, még a hajam is ritka, vékonyszálú :D Tusolás és bőrradír után használtam ezt a szettet, de csak felületesen vitte le az alsó lábszáramról a szőrt. Csak azért kap tőlem 2 csillagot, mert a tisztító kendők nyugtatták és puhává varázsolták a bőrömet, selymes érzetet biztosítva a lábcskáimnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

phoenix

2013. március 31.

Az ára nagyon kedvező, ennyi pénzért más márkáknál 6 x 2 db csíkot kapunk. Nem tudok róla rosszat mondani, teszi a dolgát. 3 duplacsíkot használok el egy alkalommal a lábszáraimra, tehát 3 alkalomra elég egy doboz, a "maradék" darabot kinevezem bajuszcsíknak :), ebből megfelelő vastagságú csíkokat vágok. Se a lábamon, se a szám felett nem okozott soha irritációt, ki sem pattogok tőle, ami más márkáknál időnként előfordult (x-epil, Veet). Tényleg jók a tisztító kendők is, jobbak, mint az előbb említett márkáké, van rajtuk bőven anyag (olaj), de azért rakhattak volna 3 darabot egy dobozba :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

agi.greendaygirl

2013. január 30.

igazából én nem vettem észre hatásbeli különbséget a tiarévirágos és az előtte levő "sima" verzió között... 999 Ft-ért rendeltem pár csomaggal belőle, így nagyon megérte szerintem. a tisztító kendők is nagyon jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.