Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2017. május 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Ránctalanító, feszesítő komplexszel a fiatalosabb kezekért.  Bársonyossá, érzékien puhává teszi a bőrt.

Dayanara

2014. május 5.

Úgy emlékszem, ilyet leginkább anyukám használt, de nekem is volt 1-2 tubussal, illetve időnként lopkodtam az övéből. Nagyon finom illata volt, leginkább ezért szerettem, és mert emlékeim szerint könnyen beszívódott, egész jól hidratált. Bár most nem vagyok biztos benne, hogy ez melyik változat volt, mert volt olyan is, ami gyorsan beszívódott, de nem éreztem, hogy eléggé hidratálna, este ugyanúgy kellemetlen érzete volt a bőrömnek, noha reggelre nagyjából rendbe hozta. Mindegy, az illatát imádtam, ránctalanítani, fiatalítani úgysem tud egyik sem, a hidratáló hatása pedig átlagos. Csak nekem sajnos nem sokáig tartott egy ilyen, pláne télen amikor nagyon szárazak voltak a kezeim... Úgy viszont anyagilag már nem érte meg.
Mindezek fényében 3 csillag, és a szokásos indoklás ilyenkor "jó is, meg nem is".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

Xinezia

2013. március 17.

Szétmarta a kezemet, úgy viszketett tőle mindkét tenyerem, hogy a falat tudtam volna kaparni. A végén le kellett mosnom, mert úgy néztem ki, mint akinek csípős pirospaprikával kenték be mindkét kezét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

horzso

2012. április 1.

Hogy nem ránctalanít, az biztos. Átlagos kézkrém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 1.

Hogy nem ránctalanít, az biztos. Átlagos kézkrém.

szucslia

2011. március 5.

Nagyon kellemes illatú, mélyen hidratál és ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 5.

Nagyon kellemes illatú, mélyen hidratál és ápol.