Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

Vízálló összetevőket tartalmazó formula, gyorsan és egyszerűen távolítja el a szőrszálakat, shea vajat tartalmaz.

Szivaccsal szállítják.

Naomi080

2012. szeptember 4.

Én eddig két alkalommal használtam. Igaz a szaga nem valami kellemes, sőt miután használtam ki kell szellőztetnem az egész szobát, de megéri! Én öt percig hagyom rajta és a szőrszálak 80százalékát eltávolitja, de szerintem többet nem is lehet várni egy ilyen készitményektől. A borotvával ellentétben lassan nől ki tőle a szőr és mintha el is vékonyitaná a szőrszálakat! Még hozzá kell tenne azt, hogy nem jó ha sokszor használjuk egymás után. Inkább hagyunk egy hónap szünetet a két használat között. Mert én egy hetet hagytam ki a két szőrtelenités között és egy kicsit kipattogtam tőle. Úgyhogy hagyni kell egy kicsit regenerálódni a bőrt! Hát akkor mindent összevetve én a tapasztalom alapján négy csillagra értékelném, de az illata végett nem tudok rá adni csak három csillagot!!! Aki gyoran szeretne szőrteleniteni fájdalommentesen annak ajánlom. Vészhelyzetekre nagyon jó, csak mindig legyen nálad valami illatositó ha pl. nem otthon végzed!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

shara88

2012. szeptember 4.

Az szaga valóban borzalmas, de ez egy "szőr ölő" szer, aminek nem nagyon lehet kellemesebb illata az összetevőitől. A gyengébb szőrszálaimat leszedte, de az erősebbek fentmaradtak... igaz rövidebb ideig hagytam rajta mint kell. Elégedettebb voltam vele mint hasonló társaival, a bőröm puha lett tőle (feltételezem a shea vajtól). A vele járó szivacs durvább felétől viszkettem sokáig, mert valóban durva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Márti22

2012. augusztus 5.

Borzalmas az illata. Rendesen rosszul lettem tőle :/ A szőrt nem távolította el a lábamról, és utána iszonyat száraz volt ... Az biztos, hogy többet nem használom. 1szer elég volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.