Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kitti, Módosítva: 2016. április 14.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

Sminkecset krémpúderhez, ásványi vagy folyékony alapozóhoz és púderhez.

• profi felvitelt biztosít
  • hossza: 16 cm
  • szintetikus sörtékből készült

mlexa

2019. június 20.

Hú, még nagyon régen vettem, de azóta is meg van. De minek?! Ez puha szőrű ecset? Hát az enyém nem az! Rettenetes! Szinte fájdalmas volt vele az alapozó eldolgozása, amit szintén nem tudott szépen teljesíteni. Csíkos, foltos, minden lett az az alapozó, amit ezzel kentem fel. Rengetegszer próbálkoztam vele, de egyszerűen használhatatlan!! Most, hogy ezt leírtam, és eszembe jutott, dobom is ki a kukába! Drogériákban is ezerszer jobb alapozóecseteket lehet kapni, ezt nem ajánlom senkinek!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

missorsi

2017. február 23.

Én nagyon szeretem, jó minőségű, nem hullik a szála abszolut, folyékony alapozóhoz tökéletes, könnyű vele eloszlatni és nem csíkoz. A tisztítása is egyszerű, langyos víz + folyékony szappan simán elég erre a célra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

Vichy

2016. május 28.

Nagyon szeretem, alapozót szoktam vele felvinni. Eddig csak ebay-es Real Techniques dupe ecseteim voltak, azokhoz képest ezt sokkal jobb minőségűnek érzem. Külön tetszik, hogy nem nagy a feje, és eléggé tömör, így jó érzés vele az arcomat festeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Vanda234

2016. május 18.

Jó kis ecset pirósitó es bronzositó használatra. 😏😘❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 18.

Jó kis ecset pirósitó es bronzositó használatra. 😏😘❤

szbarb

2016. május 13.

Nagyon tömör, puha szőrű ecset, nem hullnak a szálai. Talán az eldolgozás nem a legkönnyebb vele, hosszabb idő, mire tényleg egyenletes, foltmentes lesz a végeredmény. Ár-érték arányban korrekt, vannak határozottan rosszabb minőségű társai is az ő kategóriájában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

macbilla

2016. április 27.

Én bronzosítóecsetnek használom, és nagyon szépen el lehet vele dolgozni a bronzosítót. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 27.