Avon

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gyik, Módosítva: 2019. május 6.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

• alkalmas arcvonásaid kiemelésére
  • használd pirosítóhoz vagy bronzosítóhoz
  • hossza: 18 cm
  • nejlonsörtékkel

gyik

2019. május 10.

Ma kaptam meg. Nagyon csinos ecset, AVON felirat rajta sehol, csak a zacsiján. Szép tömött feje van, puhák a szálai, jó a formája. Egyenlőre 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.