Avon

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nolee, Módosítva: 2017. január 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

Szett arcpirosító és szemhéjpúder felviteléhez.

A szett tartalma:

• 1 x arcpirosító ecset
  • 2 x szemhéjpúder ecset
  • tartó

Tealover

2019. december 23.

Ajándékba kaptam a púderecsetet, pirosítónak használom.
Nagyon puha, a végeredmény is nagyon szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 23.

Ajándékba kaptam a púderecsetet, pirosítónak használom.
Nagyon puha, a végeredmény is nagyon szép.

helike911

2015. március 30.

Az arcpirosító ecset van meg nekem, púderhez használom, jól működik:) Végtelenül cuki a színe, hangulatossá teszi a reggeli készülődést:D Selymes a szőre, nem hullik. Nekem bejön:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

Pindusz

2014. március 16.

Nagyon jó ecsetek valóban! Tömöttek, szépen lehet velük sminkelni, strapabíróak, és még ezen felül mutatósak is! :) Örülök, hogy nagyon kedvező áron megvásárolhattam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

agi.greendaygirl

2013. december 6.

szeritnem utazáshoz, táskába ilyen must have ecseteknek nagyon jó, ehhez a tok is nagyon praktikus- nem utolsó sorban szép is. Az arcecsetet én púderezésre használom, pirosítani is jó, nagyon finom puha :)
Tényleg nem szokványos a másik két ecset, de szerintem szemfestéshez is jól alkalmazhatóak, legalábbis én erre használom őket, de valóban- korrektor és rúzsecsetnek is megfelelőek.
Mindenképp említésre méltó, hogy mivel nem szőrből van, tisztítás után hamar megszáradnak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 6.

Nolee

2013. november 30.

Még sosem volt ezelőtt avonos ecsetem, úgyhogy jó tesztalanynak tűnt.
A leírás szerint egy pirosító és két szemhéjpúder ecsettel van dolgunk, bár ezzel nem értek teljesen egyet. A pirosító ecset szépen felveszi a port, finom puha és vészhelyzetben akár púderezésre is megfelel. Azonban a másik kettőt nem teljesen arra használom, amire kitalálták, mert szerintem túl merev a szőrük porpúder felviteléhez, a satírozásról nem is beszélve. A szélesebb, rövidebb szőrűt krémes szemfesték felviteléhez szoktam használni, mert szebben és egyenletesebben el tudom oszlatni a festéket, mint a kezemmel. A keskenyebb, hosszabb verziót pedig rúzs ecsetként használom, bár korrektorral is jól működhet. Szépen eloszlatja a rúzst és nem szív magába sokat.
Azt mondhatom, hogy kihasználom őket és jók, de mivel eredeti funkciójukra semmiképp sem alkalmasak, nem kaphatnak 5 csillagot. Viszont ha valaki ilyen ecseteket is ki tud használni, nyugodtan vegye meg, mert puhák, nem hullatják a szőrük, cuki a szőr színe, és a tartója sem rossz darab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 30.

Még sosem volt ezelőtt avonos ecsetem, úgyhogy jó tesztalanynak tűnt.