Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trstimea, az összetevőket feltöltötte: audreymiracles, Módosítva: 2016. február 24.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

Alapozód eloszlatását segítő puha szivacs, használhatod szárazon vagy nedvesen is. Élmentes, tojás alakú forma, ideális választás az arc bármelyik területének sminkeléséhez.

• sminkedet könnyedén viheted fel arcbőrödre
  • segít az alapozó csíkmentes használatában
  • kevesebb alapozót pazarolsz el vele
  • vízzel és szappannal könnyedén tisztítható

gszilvia

2019. november 15.

Korrektort könnyen lehet vele felvinni, nem szívja nagyon magába száraz használatkor sem, viszont nedvesen szépen megnő azért. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Mia0602

2019. szeptember 22.

Viszonyítási alapom nincs. Ez az első, és egyetlen sminkszivacs amit kb. fél éve használok. A korrektort szoktam vele eloszlatni, illetve a színezett fényvédőt hajtőnél. Hetente tisztítom, 15 perces programon mosódióval.
Nekem megfelel. Semmi változást nem tapasztalok rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Nekem megfelel. Semmi változást nem tapasztalok rajta.

infinitypurple

2019. augusztus 19.

Hasznos és nagyon jó kis termék, bár az árát sokallom. Pár éve vettem akciósan, de azóta is szuper állapotban van, még mindig használható. Ajánlatos használat előtt be vizezni hogy ne szívjon magába annyi alapozót és/vagy korrektort, illetve úgy jobban el lehet vele dolgozni az arcon a termékeket, ezáltal nagyon szép végeredményt nyújt, nem maszatol. A tisztítása több időt igényel, de teljességgel megéri. Örök kedvenc marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

pattelin

2019. január 14.

Szépen lehet felvinni és eldolgozni vele az alapozót. Bár még csak 1 hónapja használom, szerintem a minősége is tartós lesz!

Update: sajnos azóta kilyukadt. Nem vonok le csillagot, mert persze ettől még használható, de nálam kicsit több, mint fél évig bírta. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

HDorina

2018. november 15.

Nedvesen nagyon kömnyed nappali sminkhez való, szárazon ha több szépséghibát szeretnék elrejteni vagy esti sminknél amikor erősebben szeretnénk az alapozót felvinni. Nehezebben tisztítható mint egy sminkecset.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

gothy

2018. augusztus 27.

Akciósan vettem, az eredeti árát azért sokallom. Sokkal jobb, mint amire számítottam, szépen lehet vele alapozni. Viszont a gyakori tisztítás ellenére három hónap alatt bekeményedett, és többé nem tudtam kimosni belőle az alapozót. Egyáltalán nem mállik még most sem, de víz alá téve csak eldeformálódik és sajnos már teljesen használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Detti90

2018. augusztus 13.

Ez az első ilyen szivacsom, de nekem nagyon bevált. Szépen el tudom dolgozni az alapozót, korrektort és az ára is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Effi

2018. augusztus 10.

Kis cukiság. Böszme nagyra dagad, ha víz éri, meg is lepődtem rögtön. Nagyon tömött, ám puha kis szivacs, bár a tisztítása nem leányálom ezen tulajdonságai miatt. Alapozót, korrektort szépen eldolgoz, igazán könnyű vele bánni. Az Avon jól teljesít sminkeszközök terén, az ecsetei is jó minőségűek, és ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

taptap

2018. június 22.

imádom, tök jó, puha, nagyra dagad, könnyen és gyönyörűen lehet vele dolgozni. ami nem jó, hogy nem igazán tudom jól átmosni, ami eddig sose volt probléma, de ebből valahogy nem sikerül kierőszakolnom az alapozófoltokat. ettől eltekintve annyira szeretem, hogy gyakorlatilag mindig rendelek egyet, ha látom az újságban, csak hogy semmiképp se maradjak utánpótlás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

00000

2018. április 2.

Szerintem ugyan olyan mint a for your beautys...Szeretem meg minden csak az fele ennyibe kerül

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.