Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 10.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Sminkszivacs ombre manikűrhöz. 6 db szivacsot tartalmaz.

husiii14

2014. június 4.

ombre manikűrhöz vettem, túl sok lakkot beszív magába, nem a legjobb szerintem, de még próbálkozom vele :) viszont az anyaga nagyon tetszik, ezért 4-et kap :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.