Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: judit89, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A napfényes Kaliforniából származó gránátalma gazdag antioxidáns tulajdonságáról ismert. Gazdag polifenolokban és vitaminokban, melyek segítenek stimulálni és védeni a bőr feszességéért és rugalmasságáért felelős elasztint.

Leander

2017. március 19.

Én szerettem használni. Terhesség és szoptatás utáni regeneráció segítéséhez vettem. Nem mondhatom, hogy egyértelműen látom a hatását, de legalább megadja az embernek az "én mindent megtettem" érzést. Én nem találtam kellemetlennek a használatát - valóban ragad kicsit, de ez a hatás lényege, hogy kicsit segít megtartani a melleket. Az illata kellemes, enyhe. És - bár szerintem elsősorban szerencse és genetika, de mára már nagyjából olyan a mellem, mint a terhesség előtt volt - talán egy picit ez a krém is segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

givenchy

2013. szeptember 26.

Nekem ragad a kezem, a mellem. Utálom. Akciósan vettem, hát nem tudom, majd elkopik, de hogy, az jó kérdés.. Illata jó..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

fuge7

2013. április 3.

Nekem egyáltalán nem vált be, se télen, se nyáron, nem szívódik be rendesen, hiába masszíroztam sokáig, vártam türelmesen, ragacsos trutyi az egész, úgy ahogy van. Pedig nem vártam tőle túl nagy csodákat, csupán dekoltált illetve pánt nélküli felsőt, ruhát húztam volna, és gondoltam ez valamennyire megtartja a melleimet legalább pár óráig. De ez nem így történt. Pedig adtam neki több esélyt is, azóta a polcomon porfogó, ha lejár a szav. ideje, kuka.
De azért volt tanulsága is a dolognak, hatékony mellfeszesítő kence-fice nem létezik, bár a 20.000-30.000 Ft-os szérumokat még nem volt alkalmam kipróbálni, de én már nem hiszek az ilyesmiben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Cu2tka-baba

2012. december 1.

Ez most lehet h hülyén fog hangzani, és még csak 22 leszek , de ha véleményt alkotok szeretem megindokolni:) Én is használom ezt a zselét, bár még a régi csomagolásút. Reggelente mikor felöltözöm felkenem és nekem beszívódik amíg a testápolást befejezem. Nagyon száraz a bőröm így ha tehetem reggel is kenegetek ebben a hideg időben. Nem lógnak a melleim, de elég nagy méreteim vannak az alkatomhoz képest 85d-s melltartót hordok és az a problémám, hogy az egyik mellem- mint minden nőnek- nagyobb és sajnos én észreveszem, de ettől a zselétől olyan mintha egyformák lennének akárhogy méregetem a tükörben nem látom annyira h eltérne mint előtte. A bőröm is puha lesz tőle és fürdéskor is kevésbé pirosodik ki azokon a napokon mikor ezt használom. Illetve kaptam pár pozitív megjegyzést a dekoltázsomra mióta használom:) Sztem ha csak egy picit használ az ember nem hámlik. Barátnőm aki sokkal tiszteletreméltóbb méretekkel rendelkezik szintén esküszik erre a zselére azt mondta, hogy eddig ez a lejgobb amit próbált és mégsem fogy el 2 hét alatt egy tubus belőle. Mi szeretjük:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

szoszkeadry

2012. november 20.

Tényleg eléggé ragadós, reggelre olyan tőle a bőröm, mintha hámlana. De ha már megvettem, elhasználom. Veszteni nem vesztek vele semmit! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

dorcus89

2012. október 27.

Én azt hittem ez egy mell feszesítő testápoló/zselé ami fokozatosan fejti ki a hatását, de nem. Ez egy azonnali feszesítő hatású zselés valami, amit felkenve ragad, legalább 5 percig nem lehet tőle felöltözni, este pedig még mindig érződik, hogy fent van, tehát nem szívódik be teljesen. Én nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

noxibaba

2012. augusztus 6.

Akciósan jutottam hozzá. Kellemes illata van, eléggé folyékony. Felkenni könnyű, kicsit lassan szívódik be, pár percig ragacsos érzést hagy maga után. Így nyáron, napközben nem igen alkalmas a használatra, mert (legalább is nekem) eléggé izzadok mell alatt. Majd 2 hét múlva írok a hatásról...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.