Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dreka, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

Mellformázó zselé gránátalmakivonattal, amely segíti stimulálni és védeni a kollagént és az elasztint, hogy javítson a keblek formáján. Segít feszesebb külsőt és érzést kölcsönözni a kebleknek, valamint javítja a mellek kontúrjait. Simább külsőt, és érzést biztosít a bőrnek.

coffeegirl

2018. február 21.

Jajj ezt nagyon nem szerettem, felkentem és másnap ilyen maszk szerű rétegként pergett le a dekoltázsomról, és különösebb hatása sem volt, az illata mondjuk nem volt rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

no1.katica

2013. augusztus 29.

Nem szeretem, mert ragad, és a bőr nem szívja be,hanem egy réteget képez a bőrön, ami szerintem hosszú távon pont az ellenkező hatást fejti ki,mert nem hiszem, hogy így a bőr rendesen tud lélegezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

egy olvasó

2013. május 6.

Sziasztok. Nemrég vettem ilyen mellfeszesítő krémet , mivel igen zavar a dekoltázsom nagysága és gondoltam ezzel kicsit formásabbá ,feszesebbé tehetem mint ahogy ezt megírták ennek a zseléstubusnak a hátoldalán. Hogy is mondjam...első alkalomra mikor reggel - mint ahogy ezt tanácsolta - felkentem a zselét..még jó 10 perc után is rest volt beszivni magát a bőrömbe...ragadt, kellemetlen volt, nagyon lassan száradt, és mikor már úgy félig meddig ragacsosan megszáradt..észrevettem hogy ez olyan szépen megmutatkozott a bőrömön ( magyarán ilyen fényes csillogós csíkokban jelent meg). Úgyhogy akkor hagytam a fenébe, megmérgesített és lemostam róla .DE ! Második alkalommal (épp pár napja) mikor újra megkíséreltem a használatát amit meg is tettem, csodának csodájára 5-7 percután már be is szívta magát , ami előző alkalommal ez valahogy kimaradt. És tényleg feszesedett egy kicsit a mellem. Szóval a tanulság hogy nem szabad első alkalomra leírni egy olyan terméket amit csak egyetlen egyszer használunk. Nade azért az eleje akkor is kellemetlen volt mit ne mondjak, így hát csak 3 csillagot tudok erre adni, mert az elején sok volt vele a macera , de végülis lassacskán de biztosan elérem vele a megfelelő elvárt eredményt ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

aranycsirkee

2013. április 9.

Azért rendeltem meg, mert egy barátnőm használta a régebbi avon mellfeszesítőt, kipróbáltam és akkor megtetszett. Az illata "klasszikus solutions-ös", a termékcsaládba eső krémek ebből a szempontból nagyon hasonlóak szerintem. A krém állaga folyékony zselé-szerű, könnyen eldolgozható. Szép rózsaszín színe van (ha ez bármit is számít:D) Én úgy vettem észre, hogy valamennyire valóban feszesíti a bőrt, viszont ha reggel felkenem este fürdésnél érzem ahogy "lemosom". Szerintem az alapozókhoz hasonlítható, elfedi a bőrhibákat és javít a küllemen de igazából alatta a bőr attól még olyan marad amilyen...(Elég béna hasonlat, de nekem ez volt vele a tapasztalatom.) Szerencsére még nincsenek problémáim a melleimmel és a feszességükkel, így a krémmel is tulajdonképpen elégedett vagyok, hiszen egy picit javít a megjelenésen, de nem ajánlanám olyannak, aki nem elégedett a dekoltázsával (indokoltan, mert mondjuk valóban lóg a melle vagy valami egyéb ok miatt) és ettől várja a csodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Bertus

2013. február 28.

Nem rossz, de nem is a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

Nem rossz, de nem is a legjobb.

shara88

2013. február 19.

Valóban feszesebbnek érzem a mellkasomon a bőrt a használata után és kellemesen bársonyos hatást lehet vele elérni. Az illata nagyon kellemes. A krém állaga pedig olyan zselés, olajos átlászóan rózsaszín.
update: le kellett vonnom két csillagot, mert észrevettem, hogy a krém egy nagyon vékony réteget hagy a bőrön, ami estére teljesen lemorzsálódik és koszolja a melltartót, ill. ruházatot, mindemellett nem valami szép látvány, olyan mintha hámlana a bőröm.

még egy megjegyzés: korábban sosem vettem magamnak mellkrémet, mert azon szerencsések közé tartozom, akinek nincs korrekcióra szüksége, inkább megelőzés céljából vásároltam meg a mostanit. ezzel csak azt akarom mondani, hogy nincs semmilyen összehasonlítási alapom más krémekkel, tehát nem biztos, hogy hiteles a véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.