Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. szeptember 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Teljes mértékben kielégíti a zsíros és vegyes bőr igényeit.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

cecil

2013. május 10.

Ezt nagyon szerettem, a homlokomra használtam. Régi emlékek jutnak eszembe róla én is nagyon csalódott voltam amikor megszüntették, persze ma már nem használnám van jobb megoldás mattításra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

jns.melinda

2013. április 26.

Semmilyen mértékben nem elégíti ki a zsíros és a vegyes bőr igényeit. Pocsék és gyorsan fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

Wish

2013. április 10.

Ez a termék semmit sem ér! Emlékszem az enyém 1-2 használat után kővé dermedt és nem is tudtam utána használni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Lolita

2012. október 23.

Jéé, ez volt az első púderem. Szerintem még a mai napig megvan valahol. Nem szerettem, mert lisztes volt, és nekem nem is fedett semmit. Van ennél rosszabb is. Jobb meg pláne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. október 22.

Húú, a nosztalgia, régen ezt használtam és imádtam, emlékszem hogy nagyon felháborodtam mikor megszüntették...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 22.

fringilla

2012. szeptember 21.

Én is megvettem anno, azóta is megvan, mivel csak néhányszor használtam. A sima korrektor hatásosabb volt, tényleg, mintha hintóporral szórtam volna be az arcom (a kevesebb több elve alapján meg nem volt észlelhető hatása). Amiért 2* mégis, az a mattítás, abban jó volt, valóban..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Tytto

2012. szeptember 8.

Hát, bevallom, én a szemem alatti karikákat retusálom ki vele :D Arra elég jó, de nem ez a funkciója...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

Heli

2012. szeptember 6.

Elég durván színezett, ez igaz. Viszont nekem jó volt a pattanásaimra, leszárította őket. Sajnos szőrén-szálán eltűnt elég hamar, utána meg már nem lehetett kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

szilvi

2012. szeptember 6.

Egyik legrosszabb termék volt, amit valaha az arcomra kentem, szerencsére, hogy csak 1-2 alkalommal. Ami az állagát illeti, csatlakozom az előttem elhangzottakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 6.