Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

2 az 1-ben Spa arctisztító kefe, dupla véggel. A kefés vég a mélytisztításért, a szivacsos vég a gyengéd tisztításért.

VeronikaBlanka

2015. július 12.

Ez a termék borzalmas! A szivacs rész túl gyenge (mondhatni szinte semmilyen) a szivacs pedig túúl erős, ja és még arról nem is beszélve hogy a termék amit felviszek vele, belemegy a legbelsejébe és azt aztán csak kimosni tudom belőle (azt is nehezen), használni pedig alig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 12.

zsannasko

2013. november 22.

Ajándékba kaptam. Számomra a kefe rész túl durva volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Ajándékba kaptam. Számomra a kefe rész túl durva volt.

Bihter85

2013. július 9.

Nagyon praktikus mind a két vége, bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 9.

Nagyon praktikus mind a két vége, bevált!

agica173

2013. június 26.

Nagyon jó kis cucc:) A szivacsos részét nem nagyon használom, a kefés végét 4-5 naponta. Előtte picit bevizezem és úgy egyáltalán nem durva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 26.

nagy.nikike

2013. június 20.

Bevált, minden nap használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

Bevált, minden nap használom.

Babooca

2013. április 27.

Húgicámnak vettük meg, mert már régóta szeretett volna egyet. Naponta használja és nagyon szereti. Mélytisztításhoz a keféset, a mindennapos használathoz pedig a szivacsosat használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

shara88

2013. április 23.

Ideiglenesen 3-ast adtam neki, mert egyrészt a katalógusban szereplő "mélytisztítás" helyett a durvatisztítás kifejezést használnám, másrészt mert csak a kefés részt próbáltam ki eddig. A kefe valóban durva és csínyán kell vele bánni, habár a kozmetikusom szerint nagyon vékony arcbőröm van és lehet, hogy csak én éreztem fájdalmat a használatakor...? Maga a termék érdekes, jó a fogása, könnyű használni. Amint kipróbáltam a szivacsos részt update-elek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.