Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Avon   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 2799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Monitaaa83, Módosítva: 2019. január 14.

Lelőhely:   Avon

Ár: 2799 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Oris-Avon parfik 2000 Ft egységáron
Ár: 2000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: új, celofános 30-50 ml, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: személyes átvét, postán maradós, foxi

KorinLilla

2019. május 31.

Anyukámtól zsebeltem be ezt a parfümöt, mert neki nem tetszett az erős illata, bár az igazat megvallva elsőre nekem sem. Aztán addig szaglásztam, hogy megszerettem. Nem egy szokványos illat, ami nekem kimondottan bejön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

SzChristie

2019. február 4.

Úristen, micsoda illat! Most reggel fújtam magamra először, de azóta akármerre mászkálok az irodában, az illat jön utánam, nagyon bejön!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

p.monicica

2019. január 26.

Nagyon jó illata van.
Engem nagyon emlékeztet egy régi limara deora a sötét lilára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

Nagyon jó illata van.
Engem nagyon emlékeztet egy régi limara deora a sötét lilára.

adrica

2019. január 23.

Teljesen emlékeztet a Salvador Dalí Laguna EDT-jére. Mivel azt is szeretem, bár ma már ritkán használom, ezért minimum jár neki a 4 cs. Illetve volt már hasonló alkotása az Avonnak, az Avon Pretty Rockin EDT. Ha valakinek az hiányzik, ezzel talán pótolhatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 23.

ttenasz

2019. január 21.

A katalógusban dörzsölve nagyon tetszett mert pont olyan illata van mint a kedvenc Orchideás Baba tusfürdőmnek, de magamra fújva már nagyon émelyítően tömény. Kár, hogy nem tudom lemosni és egész nap szagolhatom :) Marad szobaillatosító, arra kap két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Pupimaci

2019. január 19.

Én még csak katalógusban szagoltam, de egyből az ugrott be, hogy ezt az illatot már éreztem, mégpedig tudom is, egy régi Pimkie parfümnek volt totál ugyanilyen illata, kis szögletes üveg, rajta szögletes fekete kupakkal. Nagyon jó illat szerintem, kiemelkedik az egysíkú tömény, édes, cukros vonalból. Noha valóban ez is egy édes illat, van benne valami plusz! El is gondolkodtam a megvételén. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

spavanilly

2019. január 19.

Meglepően finom, igazi " csajos" illat az édes kategóriából. Nagyon tetszik!
Engem is emlékeztet valamire ez az illat ( egy másik termékre talán?), de nem tudok rájönni, mire.
Nagyon örülök, hogy nincs benne az az alkoholos szúrósság, mint a nyári "Aquavibe" kollekció tagjaiban.
Most nagyon jó áron kapható, ha megteheted és egy kis instant vidám, nőies illatot keresel, nyugodtan tegyél egy próbát!
Szerintem ( végre) JÓ ÚJ illat az Avon-tól!
/ Hangulatjavításból is 5*/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

Meglepően finom, igazi " csajos" illat az édes kategóriából. Nagyon tetszik!
Szerintem ( végre) JÓ ÚJ illat az Avon-tól!
/ Hangulatjavításból is 5*/

mandarinosz1962

Korcsoport: >54
2019. január 17.

Ez egy meglepően jó kis parfüm, tartós, finom illat. Szerintem nagyon hasonlít a Lolitára, leszáradás után majdnem teljesen olyan. Nekem bejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 17.

Monitaaa83

2019. január 6.

Kellemes édes illat. Még csak egyszer próbáltam, tartósságáról nem tudok nyilatkozni. Bár ennyi pénzért talán nem is várhatunk el több órás tartósságot. Valamire nagyon hasonlít, de még nem jöttem rá, hogy melyik parfümre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.