Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, Módosítva: 2016. március 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejillat: a fagyott bergamott sziporkázó kirobbanása. Szívillat: a frissen szedett frézia és a mimóza ragyogó virágos aromája. Alapillat: a krémes vanília és az érzéki kasmírfa szexi suttogása.

Ritkaság! Avon Spotlight parfüm eladó
Ár: 6900 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark, Népliget), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Avon Spotlight 50ml Edt parfüm,Testápoló,Deo spray szett
Ár: 18.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

Adrienn24

2017. december 7.

Nagyon szerettem. Letisztult mégis nőies illat. Sokan dicsérték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

Nagyon szerettem. Letisztult mégis nőies illat. Sokan dicsérték.

Ella

2017. április 5.

Nagyon szerettem, közepesen tartós, "tiszta" illat, ami nem harsány, letisztult, nyugodt hűvösségével hívja fel magára a figyelmet, mégsem éreztem azt, hogy rideg, távolságtartó lenne. Jó kis kölni volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

adrica

2016. április 13.

A katalógusban tényleg sokkal jobb volt. Aztán megvette a párom méreg drágán, és élőben már nem mertem neki mondani, hogy nem az igazi. Nem rossz, de nem érzem benne jól magamat. Elnyom, fullasztó, és nem is én vagyok. Évekre száműztem. Most megint elővettem, és elég férfias lett rajtam, vagy én lettem nőiesebb és nekem ez már nem virágos. Pedig azt hittem, hogy az idén már legalább összebarátkozunk, de nekem ez túl fanyar, nagyon zöld illat. Amíg érződik, addig én rendesen érzem, mert tombol rajtam. De aztán mintha nem is lett volna nincs sehol. 1-2 óra max. Nem, hogy nem veszem újra, hanem örülök, hogy ha elfogy. De még az nagyon sokára lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 13.

PerfumePippi

2016. március 20.

Katalógus dörzsizés alapján rendeltem, és nagy reményeket fűztem hozzá. Sajnos abszolút nem működött közöttünk a kémia: még egy parfüm, amitől büdösnek éreztem magam. Mivel azt tapasztaltam, hogy egy barátnőmön pont fordítva működnek az illatok, mint rajtam, és olyan parfümöktől lesz eszméletlen finom illata, ami rajtam borzalmas, így neki ajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 20.

annushka88

2016. február 9.

Nyaron rendeltem, a leiras, meg a marketing alapjan valamifele ude uniszex illatot kepzeltem, amit ha reggel felfujok jo zenere a fulemben meg a friss nyari reggeleknek koszonhetoen energikusan kezdhetem a napot. Egesz reklamfilmet forgattam a fejemben errol (((:
Nem kifejezetten ocsmany, de nem ude es vegkepp nem sziporkazo, ahhoz hasonlitabam amikor disznovagas utan nem alaposan furdesz le, csak egy lavorban balnaszappannal. Oke, oke, de nem ezt igertetek... Gondoltam
Anyukamnak adtam, es legutobb mikor mentem hozza nem volt nalam mas, es magamra permeteztem egesz meglepetes ert. Habsr titpikus kanikula parfumnek igerik, a minusz fokokban mukodik jol. Nyaron leolvadt rolam, nem orak, allitom percek alatt, most viszont egeszen jol teljesitett.
Ettol fuggetlen sosem vennem ujra, telre sem. Ahhoz amit tud, penzkidobas...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

Ettol fuggetlen sosem vennem ujra, telre sem. Ahhoz amit tud, penzkidobas...

aszisz

2016. január 17.

Ez is egy azon avon parfümök közül, amik a katalógusban teljesen más illatot "mutattak". Hál' Istennek egyáltalán nem tartós, így nem kell sokáig érezni az "illatát" :DDD Évekkel ezelőtt vehettem, kicsivel kevesebb mint fele még megvan, de most már inkább kidobom, mert nem bírom magamon elviselni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

SzoffScene

2015. október 29.

Idén nyáron szereztem be. Egy erős illatról van szó, így forró nyári napokra éppen ezért nem ajánlom. Rajtam nagyon tartós és nagyon szeretem az illatát is. Én 2000 ft-ért szereztem be, és szerintem nagyon megérte ez a vétel.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 29.

alexandra95

2015. június 14.

Ajándékba kaptam,nem rossz illat,de olyan jellegtelen.
Ami a tartósságát illeti,én már első fújás után alig érzem.
Nem vett le a lábamról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

Ajándékba kaptam,nem rossz illat,de olyan jellegtelen.
Ami a tartósságát illeti,én már első fújás után alig érzem.
Nem vett le a lábamról.

Evelin24

2015. március 23.

Nagyon finom citrusos illata van rajtam. Hétköznapokra tökéletes, most 2300 ftért tudtam beszerezni, ennyi reális érte, de túl van árazva a termék. Sajnos nem valami tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

magdus.kis

2015. február 2.

Az elején nagyon szerettem ezt a parfümöt, többször megvásároltam, de közömbös lett számomra. Egyébként elég tartós illat, bár azért kicsit túlárazták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.