Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Nagyobb aplikátor, sokkolóan ragyogó ajkak akár egyetlen felvitellel. Drámai szín, fény, teltebb hatás

Vitaminokat és 15-ös fényvédőt tartalmaz.

ramonanagy0669

2016. augusztus 16.

Anyukám rendelt egyszer ilyet, de neki nem tetszett a színe amikor megjött, ezért odaadta nekem :D még én sem tudtam teljesen elhasználni, de pozitívum, hogy zsírosabb és nem szárítja ki az ajkakat, kicsit tényleg furi színe és illata van, de már felét elhasználtam legalább :D krémes, csillogós és kellemes a viselete :)
Csak anyukám ne nézte volna el a színt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Csak anyukám ne nézte volna el a színt :D

Aranyvacak

2015. november 21.

Jó illatú, kellemes viselet, gyönyörű, teli színekkel. Két árnyalatban van meg. Nem vagyok egy nagy szájfényhasználó, de ezeket kedvelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

MorinaRenia

2015. október 3.

Az elején eléggé megijedtem, amikor megláttam, mert nagyobb, mint a megszokott szájfény, de a felvitelével nem volt semmilyen problémám. Az állaga a szokásos AVONos szájfényével megegyezik, az illata viszont sokkal finomabb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

nocica00

Korcsoport: < 18
2015. június 18.

Szerintem nagyon jó szájfény. Viszonylag tartós, gyönyörű szinekkel. De nekem a nagyon nagy aplikátor nem tetszik ezért nem nagyon használom az amúgy jó szájfény, mert mindig kikenem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. június 18.

vargalipton

2014. november 11.

Szeretem, hogy nagy az applikátora, így gyorsan egy mozdulattal áttudom húzni a számat. Valamilyen szinten tartós is, megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

adawhore

2014. április 17.

Alapvetően sem kedvelem az avonos szájfényeket, de ez a legrosszabb. A szín sem olyan, mint amit vártam, és a hatalmas bumfordi kialakítása is csak ront a helyzeten. Az applikátorral szépen lehet dolgozni, és szépen is fed, de az állaga borzalmas. Egyáltalán nem tartós, nagyon hamar lekopik és csak ragacsos trutymó marad az ajkaimon. Soha nem vásárolnám újra. Az a 200 forintot amennyiért beszereztem éppen nem sajnálom rá, de nekem többet nem is ér. Az illata tényleg kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

Melinda910

2013. december 16.

Nagyon szeretem ezt a szajfenyt, mert gyonyoru a szine es azert is mert nincsenek benne csillamok, de megis egy szep csillogast ad a szajnak.Tenyleg, mint a katalogusban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

PAncsi79

2013. november 13.

Nagyon szeretem az Avon SuperShock termékeit, de ezzel a szájfénnyel nem boldogultam: vékonyak az ajkaim, a hatalmas applikátorral viszont nem tudtam normálisan felvinni a szájfényt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

berka

2013. október 27.

a Melon Madness-t használom. Tetszik a színe, nem túl tartós, de nálam ez nem is fontos, mivel félévente egyszer ha használom. Ez az első szájfény ami tetszett. Jó az illata, és mikor felkenem nem érzem azt mint máskor, hogy túl sok.. pedig mindig nagyon keveset használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

2013. augusztus 18.

Jó az illata, szép a színe (Makin Mauves van), jó nagy kiszerelés, az applikátor a bumfordisága ellenére pontos felvitelt tesz lehetővé, de a tartóssága nem a legjobb. Nagyon szépen fed, de ez a frissen felvitt hatás kb. fél óráig tart, egy óra után a szín teljesen el is tűnik, csak némi csillogás és csillámok maradnak, két óra elteltével teljesen eltűnt (pedig nemhogy nem ettem-ittam benne, de beszélni sem nagyon beszéltem). 3-4 csillag közt értékelném szívem szerint, de mivel nincs fél csillag kap egy 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó segédanyag.