Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2022. február 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

E-vitaminnal dúsított szempillaspirál a tökéletes pillákhoz.

• Innovatív spirálkefe, dúsítja és szétválasztja a szempillákat,
  • nem csomósodik,
  • nem pereg,
  • nem maszatolódik.

Blackest Black és Brown Black színben

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Irudi

2022. november 2.

Barna szempillaspirált kerestem, és bár nem vagyok rajongója az Avonos szemsminkeknek, úgy voltam vele, hogy egy próbát megér ennyi pénzért.

Ami tetszik benne:
- végre egy olyan spirál, amitől 6-8 óra után sem könnyezik a szemem
- (ha ez a cél, akkor) természetes hatású pillákat lehet vele varázsolni, két rétegben sem lesz drámai a hatása
- nekem 6-8 óra után sem pergett, pedig volt, hogy megfeledkeztem róla, és megdörzsöltem a szememet

Ami viszont nem tetszik:
- a keféje, OMG! Amikor először kibontottam, csak lestem, hogy egy ekkora kefével mégis hogy lehet a szem körül "operálni"??? Óóóóriási nagy, túl nagy...
- Brown Black árnyalatban vettem meg, de ez messze van a barnától... inkább szürkének mondanám

Ennyi pénzért megért egy próbát, de ha elfogy (vagy a keféjével kinyomom a szememet, és inkább a kukában landol a spirál), akkor nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 2.

Ami tetszik benne:
- végre egy olyan spirál, amitől 6-8 óra után sem könnyezik a szemem

Ami viszont nem tetszik:

Kattty93

2022. augusztus 4.

Az eredeti supershocknak a nyomába se ér. Felkenéskor csomósodik, ráadásul több réteg sem hozza az elvárt hatást (amit az eredeti).
Kár, hogy minden újítanak, javítgatnak, mert így egyre rosszabbak a termékeik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 4.

Kár, hogy minden újítanak, javítgatnak, mert így egyre rosszabbak a termékeik.

AngelHeart80s

2022. június 19.

Most kék a csomagolása, tetszik, erős fekete szempillákat varázsol, csak írtó nehéz lemosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 19.

Dana1983

2022. március 23.

A barnát vettem meg ebből a spirálból. A keféje nagyon jó, szépen szétválasztja a szempillákat, természetes hatást ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 23.