Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: B. Ivett, Módosítva: 2014. február 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Kremcica

2017. november 7.

Nekem még anno az aranyszínű változat volt meg. Nem sokáig bírta és szétesett. Sajnos így az egyik végét el is hagytam. :( Jó hegyező, még most is a meglévő felét használom, csak a kialakítása kaki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

CocoSunrise

2014. április 23.

Ilyet használok, jó pár éve vettem, legalább 6-7, akkor még arany színűt árultak a katalógusban, de egyébként teljesen ilyen. Könnyű tisztítani és még mindig jól végzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.