Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pattelin, Módosítva: 2018. július 16.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

Szemhéjpúderecset a szemhéjpúder elsatírozására, nejlon sörtékkel.

KarVivien

2020. január 12.

Szeretem, mert gyorsan el lehet készíteni szemsminket vele. Jó a fogása, könnyen tisztítható és nem hullik a sörtéje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

gszilvia

2019. november 15.

Keveset sminkelek, de ha ezt használom, akkor elégedett vagyok, könnyű vele dolgozni, szépen felviszi a festéket. Kényelmes a használata, fogása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Mia0602

2019. szeptember 22.

Nagyon korrekt ecset, korrekt áron. Jól használható, jól tisztítható. A szőre huzamosabb használat után sem hullik. Satírozásra kifogástalan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

FurcsaKavics

2019. április 19.

Ajánlásra rendeltem avonos sminkecsetet, gondoltam egy próbát megér. Erre a szemhéjpúser ecsetre esett a választásom első körben. Nagyon jó minőségű, sokáig tudom, majd használni, mivel jól bírja a mosást, és a szőre sem hullik. Szépen el lehet vele dolgozni a szemhéjpúdert. Tapintása kellemes, a szőre nem túl szúrós, de nem is túl puha, nekem pont jó. Szívesen rendelek, majd ezentúl is avonos ecseteket, mert nagyon jók, és az áruk is korrekt. Bátran ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

SophiaS

2018. október 29.

Teljesen elégedett vagyok vele. A fogása jó, szépen lehet vele satírozni. Méretileg is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

csocsika92

2018. október 19.

Nincsenek drága ecseteim, ezért nem tudom, hogy egy MAC-kel vagy Morphe-val összehasonlítva mit tud. Az ára szuper, a tisztítást remekül bírja. Kezdőknek szerintem kiváló, mert nagyon szépen satíroz, könnyű vele sikert elérni. Közepes méretűnek mondanám, legalábbis nekem van nagyobb és kisebb fejű satírozó ecsetem is, de mélyítővonalba és a külső szemzugba szerintem ez a tökéletes méret.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Effi

2018. augusztus 10.

Határozottan tetszik. Jó a fogása, kellően tömött, a festéket jól veszi fel és megfelelően el is dolgozza. Tisztítása sem okoz nehézséget. Olcsó ecsethez képest teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

exhocmomento

2018. augusztus 9.

Nincsenek drága ecseteim, úgyhogy nincs olyan tapasztalatom, amihez képest azt mondanám, ez nem jó. Szerintem könnyű vele dolgozni és szépen satíroz, a sörtéit pedig valóban nem hullatja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

lena2611

2018. augusztus 9.

Nem rossz, de nem is kiváló. A szineket vihetné fel intenzívebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Nem rossz, de nem is kiváló. A szineket vihetné fel intenzívebben.

pattelin

2018. augusztus 3.

Nagyon szeretem! Könnyű vele dolgozni, szinte minden szemhéjfestéket ezzel viszek fel! A szőre sem hullik, többszöri mosás után sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.